a                   K.R.V.G.B.                   B
Koninklijke Roeselaarse Verstandhouding GolfBiljart
HomeCompetitieBekerIndividueelWedstrijdenBerichtenBestuurSponsorsLinksFormulieren

HistoriekReglementLokalenlijstLijst kapiteinsFinancieelClub ActiviteitenBiljartnummers
   

Poule A

Poule B

Beker Finales

  

  Bekercompetitie Seizoen 2019/2020 Poule A

Voorronde Geen
1/16 Finales  02/11/2019
1/8 Finales  14/12/2019
1/4 Finales  25/01/2020
1/2 Finales  22/02/2020
Finale Poule A 21/03/2020 (wordt niet meer gespeeld)
 

uitslagen 1/16e finales POULE A - 02/11/2019 

 

DE VIERWEG A

 

 

SIBERIE B

 

 2- 8

 

LAURENT BECARREN

GIANNI MATTEN

3-5

5-3

 

TIM THERRY

STEVEN LEFEVERE

2-5

3-5

 

RINO DENORME

CEDRIC BAEKELAND

3-5

3-5

 

MARC BISSCHOP

FRANCKY DICK

0-5

5-3

 

THIERRY DESMET

JEAN-CLAUDE VLIEGHE

4-5

1-5

 

 

MELROSE B

 

 

DE TONNE A

 

 7- 3

 

MARINO VANSEVENANT

LUC DEPREZ

5-1

5-3

 

IBEN HELIN

BART ALLIET

5-4

4-5

 

GINO VANWIJNSBERGHE

MARC NOLLET

5-4

3-5

 

BART DESLOOVERE

BJORN DRIESSENS

5-3

5-4

 

KRISTOF DEJONGHE

RONNY AMEYE

3-5

5-3

 

 

SIBERIE A

 

 

DUQKIES PLACE E

 

 3- 7

 

DANIEL VANGAEVER

KRIS GHEERARDYN

1-5

3-5

 

ERIC FLAMAND

DANNY DUMORTIER

3-5

3-5

 

EDDY VROMAN

MARC VANDEKERCKHOVE

5-4

4-5

 

JOHAN VANSLAMBROUCK

FRANCKY MORTELE

4-5

5-4

 

ERIK DETAILLEUR

MARC VANOPLINUS

3-5

5-4

 

 

MELROSE A

 

 

DE BOLLE E

 

 5- 6

 

KELLY SINNAEVE

JOHNY ROLLEZ

1-5

2-5

 

ANTHONY DOOM

STEVEN DEWILDE

5-3

3-5

 

RIK MOMMERENCY

JUANITO DEGRUYTERE

4-5

5-4

 

DOMINIEK VANDERSYPPE

WESLEY FONTEYNE

5-3

5-4

 

HENK DUTHOO

CLAUDE DEWAELE

5-3

4-5

 

DOMINIEK VANDERSYPPE

CLAUDE DEWAELE

4-5

 

 

 

DE BOLLE G

 

 

DUQKIES PLACE B

 

 4- 6

 

DANNY VERHULST

ANTHONY VAN DE VOORDE

5-4

5-4

 

HENDRIK LEVOYE

KOEN DESERRANO

3-5

4-5

 

HENK THEVELEIN

YVES VERBRUGGHE

4-5

4-5

 

MIKE DECEUNINCK

SAM GOUWY

5-1

3-5

 

MARNIEK FIEUW

MAHONEY DECKMYN

5-3

4-5

 

 

DE KABIEN D

 

 

DE BOLLE B

 

 4- 6

 

PHILIPPE BRUNEEL

REGEAN CLAUW

4-5

3-5

 

MARNIX DECEUNINCK

JURGEN DELCHAMBRE

3-5

4-5

 

YVAN HAESAERT

YOURI DE BRUYNE

5-2

5-1

 

TOM KESTELOOT

DRIES VANDOORNE

5-4

4-5

 

LAETITIA VANDERWEE

LEO DELAEY

5-3

3-5

 

 

SIBERIE C

 

 

DE TONNE B

 

 5- 6

 

BART DE RIDDER

PETER VANCRAYNEST

5-4

5-4

 

KRISTO BAEKELAND

RIK MORTIER

2-5

4-5

 

JONAS MUYLLE

JIMMY GUILLEMYN

3-5

3-5

 

PATRICK WYBO

DIETRICH SEYNAEVE

5-4

5-4

 

TOM VAN LAETHEM

PATRICK COUDENYS

5-4

2-5

 

BART DE RIDDER

JIMMY GUILLEMYN

4-5

 

 

  

1/8e finales POULE A - 14/12/2019

 

 

MELROSE B

 

 

DEN BASSIN A

 

 6- 5

DELAERE MARIO

DECLERCK LAURENS

3-5

5-4

 

VANWIJNSBERGHE GINO

DEKEYSER RIK

5-4

5-4

 

DESLOOVERE BART

DELIE MARIO

5-3

4-5

 

EGGERICK DANNY

VANNESTE EDDY

4-5

5-4

 

CAEN KURT

VAN COILLIE NICO

3-5

4-5

 

DESLOOVERE BART

VAN COILLIE NICO

5-2

 

 

 

DE TONNE B

 

 

TORENTJE A

 

 6- 5

 

DUYCK KRISTOF

MYLLEVILLE DAVY

2-5

5-4

 

VANCRAYNEST PETER

DELAEY DETLEF

4-5

5-4

 

GUILLEMYN JIMMY

DUYCK WESLEY

4-5

5-4

 

COUDENYS PATRICK

THIENPONT ANTHONY

5-4

4-5

 

COOL RENAUD

TYTGAT DIETER

5-4

4-5

 

GUILLEMYN JIMMY

DUYCK WESLEY

5-4

 

 

 

DE BOLLE B

 

 

ARENA C

 

 3- 7

 

DOBBELS PHILIP

VERMEULEN RUBEN

4-5

3-5

 

CLAUW REGEAN

VANSTEENKISTE STIJN

4-5

4-5

 

DELAEY LEO

DECAESTECKER IVAN

4-5

3-5

 

DELCHAMBRE JURGEN

SPELIERS GUY

5-4

5-4

 

DE BRUYNE YOURI

DEBRUYNE SANDRINO

5-3

4-5

 

 

DUQKIES PLACE B

 

 

DE BOLLE F

 

 2- 8

 

GOUWY SAM

AZOU BJORN

4-5

3-5

 

VANHAELEWYN SEAN

VANDEWEGHE PETER

1-5

4-5

 

VERBRUGGHE YVES

LANSSENS JOHN

5-4

5-2

 

DECKMYN MAHONEY

LEPOUTRE FRANKIE

3-5

4-5

 

DESERRANO KOEN

VAN BRUSSEL CHRISTIAAN

4-5

3-5

 

 

DUQKIES PLACE E

 

 

DE KABIEN B

 

 5- 6

 

GHEERARDYN KRIS

SINTOBIN LUC

5-3

5-3

 

DUMORTIER DANNY

VANBEYLEN PETER

4-5

4-5

 

DEMUYNCK RIK

EECKHOUT BRAM

5-4

4-5

 

MORTELE FRANCKY

DELEERSNIJDER PATRICK

5-4

5-4

 

VANOPLINUS MARC

VANDOMMELE JACQUES

4-5

4-5

 

DEMUYNCK RIK

EECKHOUT BRAM

4-5

 

 

 

DE BOLLE E

 

 

ARENA A

 

 1- 9

 

DEGRUYTERE JUANITO

VANDENHEEDE RONALD

4-5

5-4

 

DEWAELE CLAUDE

RONDELEZ BIRGER

1-5

4-5

 

VANDOORNE GREGORY

COURS DIDIER

4-5

3-5

 

ROLLEZ JOHNY

CARETTE DIETER

4-5

3-5

 

FONTEYNE WESLEY

CALLEWAERT KRISTOF

4-5

2-5

 

 

PELIKAAN A

 

 

RUMBA A

 

 7- 3

 

LUST GEERT

DEBUSSCHERE JENS

3-5

5-4

 

DECOTTIGNIES GEERT

DEBUSSCHERE KOEN

5-4

4-5

 

DEGRYSE DIRK

WULFAERT DIETER

5-3

5-4

 

HEYERICK PAUL

TUYTENS CHRISTOPHE

5-4

5-2

 

DUTRY YVES

VANWALLEGHEM LUC

5-4

4-5

 

 

 

 

 

 

SIBERIE B

 

 

DE BOLLE H

 

 4- 6

 

BAEKELAND CEDRIC

LAGROU DOMINIEK

0-5

4-5

 

LEFEVERE STEVEN

DUMOULIN COLIN

5-4

5-4

 

MATTEN GIANNI

VANDEMAELE GREGORY

3-5

5-3

 

DICK FRANCKY

DEROO CHRISTOPHE

3-5

4-5

 

VANDERWEE TONY

VAN COILLIE DIEGO

3-5

5-4

 


1/4e finales POULE A - 25/01/2020

 

 

DE TONNE B

 

 

PELIKAAN A

 

 6- 5

 

LELEU KRISTIAAN

DECOTTIGNIES GEERT

4-5

4-5

 

DUYCK KRISTOF

ALLEMAN FRANCKY

5-4

5-4

 

COUDENYS PATRICK

DUTRY YVES

4-5

3-5

 

GUILLEMYN JIMMY

DEGRYSE DIRK

5-4

5-4

 

VANCRAYNEST PETER

HEYERICK PAUL

5-4

1-5

 

GUILLEMYN JIMMY

DUTRY YVES

5-4

 

 

 

ARENA C

 

 

DE BOLLE H

 

 7- 3

 

VANSTEENKISTE STIJN

OLIVIER ANDY

5-4

4-5

 

VANEECKE BRIAN

LAGROU DOMINIEK

3-5

5-4

 

VERMEULEN RUBEN

DEROO CHRISTOPHE

3-5

5-4

 

SPELIERS GUY

HOLVOET PATRICK

5-3

5-3

 

DEBRUYNE SANDRINO

VANDEMAELE GREGORY

5-4

5-3

 

 

DE BOLLE F

 

 

ARENA A

 

 1- 9

 

VANDEWEGHE PETER

RONDELEZ BIRGER

2-5

2-5

 

VAN BRUSSEL CHRISTIAAN

VANDENHEEDE RONALD

3-5

4-5

 

LEPOUTRE FRANKIE

CARETTE DIETER

4-5

1-5

 

LANSSENS JOHN

CALLEWAERT KRISTOF

3-5

2-5

 

GUNST RENZO

COURS DIDIER

5-4

4-5

 

 

MELROSE B

 

 

DE KABIEN B

 

 6- 4

 

DELAERE MARIO

SINTOBIN LUC

4-5

5-4

 

VANWIJNSBERGHE GINO

DEVOS LIEVEN

5-4

0-5

 

VANSEVENANT MARINO

ENDRON RIVOLINO

5-3

4-5

 

EGGERICK DANNY

VANBEYLEN PETER

5-4

5-4

 

DESLOOVERE BART

DELEERSNIJDER PATRICK

4-5

5-4

 

1/2e finales POULE A - 22/02/2020

 

DE TONNE B

 

 

MELROSE B

 

 3 - 7

 

MORTIER RIK VANSEVENANT MARINO 3-5 3-5

 

DUYCK KRISTOF DESLOOVERE BART 3-5 5-4

 

COUDENYS PATRICK VANWIJNSBERGHE GINO 4-5 5-4

 

GUILLEMYN JIMMY EGGERICK DANNY 5-0 4-5

 

VANCRAEYNEST PETER WIELFAERT TONY 3-5 4-5

 


 

ARENA C

 

 

ARENA A

 

 5 - 6

 

VERMEULEN RUBEN COURS DIDIER 5-2 5-4

 

VANSTEENKISTE STIJN OLIVIER CHRIST 1-5 4-5

 

SPELIERS GUY VANDENHEEDE RONALD 5-3 5-4

 

DECAESTECKER IVAN CARETTE DIETER 2-5 4-5

 

DEBRUYNE SANDRINO RONDELEZ BIRGER 5-4 4-5

 

VANSTEENKISTE STIJN OLIVIER CHRIST 4-5    

 

Finale POULE A - 21/03/2020

Lokaal Wedstrijd (wordt niet meer gespeeld)
BISTRO SIBERIE MELROSE B ARENA A

Zie link met foto's

 

 
 Copyright © 2013 by Johan Vanslambrouck