a                   K.R.V.G.B.                   B
Koninklijke Roeselaarse Verstandhouding GolfBiljart
HomeCompetitieBekerIndividueelWedstrijdenBerichtenBestuurSponsorsLinksFormulieren

HistoriekReglementLokalenlijstLijst kapiteinsFinancieelClub ActiviteitenBiljartnummers
   
Poule A

Poule B

Beker Finales

  

  Bekercompetitie Seizoen 2017/2018 Poule A

Voorronde Geen
1/16 Finales  28/10/2017
1/8 Finales  02/12/2017
1/4 Finales  13/01/2018
1/2 Finales  10/02/2018
Finale Poule A 17/03/2018
 

1/16e FINALES POULE A

 

 

 

 

 

 

DE BOLLE B

 

 

DEN BASSIN B

 

 9- 1

 

DRIES VANDOORNE

TONY D'HUYVETTERS

5-2

5-3

 

LEO DELAEY

MARIO DECLERCK

5-3

5-4

 

JURGEN DELCHAMBRE

FRANCKY MORTELE

5-2

5-4

 

DANNY BRUNEEL

PASCAL NAERT

5-4

4-5

 

YOURI DE BRUYNE

GUNTHER BRUYNOOGHE

5-1

5-1

 

 

DUQKIES PLACE A

 

 

MELROSE D

 

 3- 7

 

GINO VANWALLEGHEM

MARIO DELAERE

4-5

5-4

 

MARINO DUQUENOIS

IBEN HELIN

5-3

3-5

 

SVEN NOULET

DIRK BOSCH

5-4

4-5

 

MARTIN BRACKX

BART DESLOOVERE

3-5

3-5

 

PATRICK CATRIJSSE

GINO VANWIJNSBERGHE

4-5

3-5

 

 

AGORA A

 

 

CHAUFFEURKE A

 

 6- 5

 

DIETER BLANCHARD

ANDY OLIVIER

4-5

5-4

 

MARC VANOPLINUS

COLIN DUMOULIN

3-5

4-5

 

IVAN HOSTE

PATRICK HOLVOET

5-4

5-4

 

MARC VANDEKERCKHOVE

DAMON DUMOULIN

5-4

4-5

 

GINO SANTY

CHRISTOPHE DEROO

3-5

5-4

 

IVAN HOSTE

COLIN DUMOULIN

5-4

 

 

 

THE SETTLER A

 

 

TORENTJE A

 

 6- 5

 

DIRK DETAILLEUR

DAVY MYLLEVILLE

4-5

5-0

 

DANNY EGGERICK

BJORN HOUTHOOFD

5-4

2-5

 

PHILIPPE BRUNEEL

DIETER TYTGAT

4-5

4-5

 

TOM KESTELOOT

NICO VAN COILLIE

5-4

4-5

 

MARINO VANSEVENANT

GEERT DESIMPELAERE

5-3

5-1

 

MARINO VANSEVENANT

NICO VAN COILLIE

5-4

 

 

 

MELROSE B

 

 

DE BOLLE F

 

 7- 3

 

RIK VANSTEENKISTE

KURT CARDOEN

4-5

5-3

 

RIK DEKEYSER

HENDRIK LEVOYE

5-4

5-4

 

STIJN VANSTEENKISTE

JOHN LANSSENS

5-4

5-4

 

GUY SPELIERS

PETER VANDEWEGHE

5-3

5-3

 

DONAT DELOFFER

BJORN AZOU

4-5

4-5

 

 

DE BOLLE E

 

 

DE BOLLE A

 

3- 7

 

CLAUDE DEWAELE

SAM VERFAILLIE

3-5

5-3

 

WESLEY FONTEYNE

FRANS DEGRAEVE

5-3

1-5

 

GREGORY VANDOORNE

VINCENT DELAEY

4-5

5-4

 

JULES SEYNAEVE

CHRISTIAAN VAN BRUSSEL

2-5

3-5

 

DAVE DESLOOVERE

MAIKO VAN COILLIE

1-5

4-5

 

1/8e FINALES POULE A

 

 

DE BOLLE B

 

 

DEN BASSIN A

 

 7- 3

 

PATRICK VANNESTE

MARIO DELIE

5-3

3-5

 

LEO DELAEY

JEFFRY SAMYN

5-3

4-5

 

REGEAN CLAUW

LAURENS DECLERCK

4-5

5-4

 

YOURI DE BRUYNE

GERDY VERLEYE

5-0

5-4

 

JURGEN DELCHAMBRE

EDDY VANNESTE

5-2

5-2

 

 

ARENA A

 

 

DE BOLLE C

 

 4- 6

 

HENK CASTELEYN

DONALD GOETHALS

5-4

5-4

 

RONALD VANDENHEEDE

CHRIST OLIVIER

3-5

4-5

 

DIDIER COURS

JIMMY GUILLEMYN

4-5

3-5

 

DIETER CARETTE

RENZO GUNST

5-2

5-4

 

BIRGER RONDELEZ

DOMINIEK LAGROU

4-5

4-5

 

 

MELROSE D

 

 

MELROSE A

 

 3- 7

 

BART DESLOOVERE

GINO BALCAEN

5-3

2-5

 

MARIO DELAERE

GEERT NUYTTEN

4-5

5-4

 

IBEN HELIN

CARLOS VANSTEENKISTE

2-5

5-4

 

GINO VANWIJNSBERGHE

THIERRY DESMET

4-5

4-5

 

DIRK BOSCH

KURT VANDEKERCKHOVE

3-5

4-5

 

 

THE SETTLER A

 

 

PELIKAAN B

 

 8- 2

 

PHILIPPE BRUNEEL

NICO DESCHEEMAKER

5-4

5-2

 

DIRK DETAILLEUR

ANTINO GUNST

5-2

5-4

 

DANNY EGGERICK

RIK DECEUNINCK

5-4

5-4

 

YVAN HAESAERT

DIEGO TOMMELEYN

4-5

5-2

 

TOM KESTELOOT

EDDY BERTON

4-5

5-4

 

 

MELROSE B

 

 

PELIKAAN A

 

 4- 6

 

RIK VANSTEENKISTE

GEERT DECOTTIGNIES

4-5

4-5

 

STIJN VANSTEENKISTE

KOEN CLAEYS

5-4

4-5

 

GUY SPELIERS

YVES DUTRY

5-4

5-3

 

SANDRINO DEBRUYNE

DIRK DEGRYSE

4-5

5-4

 

DONAT DELOFFER

FRANCKY ALLEMAN

4-5

4-5

 

 

 

DE BOLLE A

 

 

 

DUQKIES PLACE B

 

 

8- 2

 

CHRISTIAAN VAN BRUSSEL

FLORIAN DECAESTECKER

4-5

5-3

 

VINCENT DELAEY

ANTHONY VAN DE VOORDE

5-3

5-4

 

MAIKO VAN COILLIE

YVES VERBRUGGHE

4-5

5-4

 

ELLEN DESEURE

SEAN VANHAELEWYN

5-3

5-4

 

FRANS DEGRAEVE

SAM GOUWY

5-2

5-3

 

 

AGORA A

 

 

SIBERIE B

 

 7- 3

 

DIETER BLANCHARD

GIANNI MATTEN

4-5

5-4

 

MARC VANDEKERCKHOVE

JEAN-CLAUDE VLIEGHE

5-4

5-3

 

IVAN HOSTE

STEVEN LEFEVERE

5-1

5-3

 

MARC VANOPLINUS

SERGIO VLIEGHE

4-5

4-5

 

RIK DEMUYNCK

CEDRIC BAEKELAND

5-0

5-0

 

 

1/4e FINALES POULE A

 

DE BOLLE A

 

 

DE VIERWEG A

 

 6- 5

MAIKO VAN COILLIE

NICK MAES

5-2

5-2

 

VINCENT DELAEY

RINO DENORME

5-4

5-4

 

CHRISTIAAN VAN BRUSSEL

KRISTIAAN LELEU

4-5

3-5

 

ELLEN DESEURE

LAURENT BECARREN

3-5

3-5

 

LAETITIA VANDERWEE

MARC BISSCHOP

3-5

5-4

 

LAETITIA VANDERWEE

LAURENT BECARREN

5-4

 

 

 

PELIKAAN A

 

 

DE BOLLE C

 

 4- 6

DIRK DEGRYSE

DONALD GOETHALS

3-5

5-4

 

YVES DUTRY

DOMINIEK LAGROU

5-4

4-5

 

FRANCKY ALLEMAN

JIMMY GUILLEMYN

4-5

5-3

 

KOEN CLAEYS

CHRIST OLIVIER

4-5

4-5

 

GEERT DECOTTIGNIES

RENZO GUNST

5-3

4-5

 

 

MELROSE A

 

 

THE SETTLER A

 

 3- 7

GINO BALCAEN

YVAN HAESAERT

3-5

5-3

 

PHILIP LEBON

JOHAN KERWIJN

5-4

4-5

 

THIERRY DESMET

PHILIPPE BRUNEEL

4-5

4-5

 

KURT VANDEKERCKHOVE

DANNY EGGERICK

1-5

5-4

 

CARLOS VANSTEENKISTE

DIRK DETAILLEUR

3-5

3-5

 

 

DE BOLLE B

 

 

AGORA A

 

 5- 6

JURGEN DELCHAMBRE

DIETER BLANCHARD

5-4

5-4

 

LEO DELAEY

MARC VANDEKERCKHOVE

2-5

5-3

 

REGEAN CLAUW

GINO SANTY

4-5

5-4

 

PHILIP DOBBELS

IVAN HOSTE

4-5

3-5

 

YOURI DE BRUYNE

MARC VANOPLINUS

5-4

4-5

 

JURGEN DELCHAMBRE

IVAN HOSTE

3-5

 

 

 

1/2e FINALES POULE A

 

DE BOLLE C

 

 

THE SETTLER A

 

 7- 3

 

BRIAN VANEECKE

JOHAN KERWIJN

5-4

2-5

 

RUDI TACK

SVEN RAMON

5-3

5-4

 

DOMINIEK LAGROU

DIRK DETAILLEUR

5-4

5-1

 

CHRIST OLIVIER

YVAN HAESAERT

4-5

5-4

 

JIMMY GUILLEMYN

PHILIPPE BRUNEEL

4-5

5-4

 

 

DE BOLLE A

 

 

AGORA A

 

 3- 7

 

ELLEN DESEURE

DETLEF SANTY

0-5

2-5

 

VINCENT DELAEY

BRUNO VERKINDEREN

5-4

5-4

 

LAETITIA VANDERWEE

GINO SANTY

5-4

4-5

 

MAIKO VAN COILLIE

DIETER BLANCHARD

4-5

4-5

 

CHRISTIAAN VAN BRUSSEL

IVAN HOSTE

4-5

4-5

 

FINALE POULE A

 

AGORA A

 

 

DE BOLLE C

 

 6- 5

 

DIETER BLANCHARD

DONALD GOETHALS

4-5

5-3

 

IVAN HOSTE

DOMINIEK LAGROU

5-4

5-4

 

DETLEF SANTY

JIMMY GUILLEMYN

5-4

5-4

 

GINO SANTY

CHRIST OLIVIER

3-5

4-5

 

BRUNO VERKINDEREN

RUDI TACK

4-5

3-5

 

IVAN HOSTE

RUDI TACK

5-4

 

 

Zie link met foto's

 

 
 Copyright © 2013 by Johan Vanslambrouck