a                   K.R.V.G.B.                   B
Koninklijke Roeselaarse Verstandhouding GolfBiljart
HomeCompetitieBekerIndividueelWedstrijdenBerichtenBestuurSponsorsLinksFormulieren

HistoriekReglementLokalenlijstLijst kapiteinsFinancieelClub ActiviteitenBiljartnummers
   
Poule A

Poule B

Beker Finales

  

  Bekercompetitie Seizoen 2018/2019 Poule B

 

Voorronde Geen
1/16 Finales  20/10/2018
1/8 Finales  01/12/2018
1/4 Finales  12/01/2019
1/2 Finales  09/02/2019
Finale Poule B 06/04/2019

Uitslagen 1/16e finales POULE B

DUQKIES PLACE C

 

 THE SETTLER B

  6- 5

MARIO VANDEMAELE

LORENZO CARREIN

5-4

5-2

 

BRAM EECKHOUT

LUC DE BON

5-3

5-2

 

KOEN DEBAILLIE

ANDY CARREIN

4-5

4-5

 

EDDY STEEN

JURGEN POLLET

4-5

3-5

 

JEAN-PIERRE MEEUWS

JACKIE DESSEYN

5-3

3-5

 

KOEN DEBAILLIE

ANDY CARREIN

5-1

 

 

 

DE VIERWEG B

 

 

REGINA A

 

 4- 6

GEERT CALLEWAERT

DESIRE VAN DE VELDE

1-5

2-5

 

DAVINIO VANNESTE

YVES HOET

5-3

5-2

 

SABRINA VANVOLSEM

STEFAAN CALLEBERT

4-5

3-5

 

JOHAN MUYLLE

KENNETH DEGRAEVE

5-3

4-5

 

KURT BLANCHARD

MARINO DEGRAEVE

5-3

3-5

 

 

DE BOOMERANG A

 

 

DE VOETBALLIST A

 

 9- 1

NICOLAS DUBUS

EDDY CLINCKEMALLIE

5-2

5-2

 

YVES SOENEN

STIJN CREVITS

5-4

5-4

 

KIANO DECLERCK

KOEN CASTEELE

5-1

5-2

 

YOSHI SOENEN

CHRISTOPHE DEPROOST

4-5

5-4

 

MATHIAS PARMENTIER

NATACHA LEFERE

5-2

5-0

 

 

DEN BASSIN B

 

 

DE KABIEN C

 

 3- 7

MARIO DECLERCK

NICO HOUFFLIJN

5-4

1-5

 

FREDERIK VANHAMME

KRISTOF ROELENS

5-3

2-5

 

INGEMAR DETAILLEUR

RUBEN TYTGAT

4-5

4-5

 

CARL HIMPE

STEVEN DECEUNINCK

4-5

3-5

 

GUNTHER BRUYNOOGHE

BART LANDUYT

4-5

5-3

 

 

DE BOLLE A

 

 

DUQKIES PLACE D

 

 8- 2

DANNY DUMORTIER

MARIO MUYLLE

5-4

5-1

 

PATRICK PATTYN

JORDY VANDEWEGHE

5-3

5-3

 

KOEN HILLEWAERE

DEMPSEY PELEMAN

5-3

5-4

 

GIO VANHANTSAEME

PATRICK CATRIJSSE

5-4

5-4

 

JOZEF DELEYE

WESLEY BOGAERT

4-5

4-5

 

 

DE TONNE B

 

 

DE KABIEN A

 

10- 0

TIM STROBBE

DANNY MASSCHO

5-3

5-3

 

DIETRICH SEYNAEVE

BJORN PUTMAN

5-4

5-3

 

PETER VANCRAYNEST

KATHY VANDERSTRAETEN

5-3

5-3

 

RIK MORTIER

MARC CALLENS

5-3

5-4

 

RENAUD COOL

JURGEN PILLEN

5-1

5-2

 

 

SIBERIE C

 

 

DE KOEVOET B

 

 9- 1

RONNY DESERRANO

FABIAN SABBE

5-4

5-3

 

KRISTO BAEKELAND

GUY MASELIS

4-5

5-2

 

BART DE RIDDER

JEFFREY ALLYN

5-0

5-3

 

JONAS MUYLLE

KILIAN SAMIJN

5-2

5-1

 

DANIEL VANDEWALLE

JOEL BAUDOT

5-2

5-4

 

1/8e finales POULE B - 01/12/2019

 

DE BOOMERANG A

 

 

PELIKAAN D

 

 3- 7

 

NICOLAS DUBUS

FILIP WARNEZ

5-2

4-5

 

MATHIAS PARMENTIER

WIM MATTHIJS

4-5

3-5

 

RENZO LEFEVERE

JO SANTENS

5-4

2-5

 

YOSHI SOENEN

PATRICK BONTE

0-5

5-3

 

KIANO DECLERCK

PATRICK JONCKHEERE

1-5

3-5

 

 

DE KABIEN C

 

 

SIBERIE E

 

 3- 7

 

RUBEN TYTGAT

RUDI DECKMYN

2-5

3-5

 

STEVEN DECEUNINCK

MAHONEY DECKMYN

4-5

4-5

 

BART LANDUYT

ANTHONY THIENPONT

4-5

5-4

 

FRANKY OLIVIER

TOM VAN LAETHEM

1-5

4-5

 

NICO HOUFFLIJN

KURT VANACKER

5-1

5-4

 

 

REGINA A

 

 

DE BOLLE D

 

 4- 6

 

STEFAAN CALLEBERT

MARC NOYELLE

3-5

2-5

 

DESIRE VAN DE VELDE

WERRY MUYLLAERT

4-5

4-5

 

MARC MORTIER

IVAN WITDOUCK

5-4

5-4

 

YVES HOET

KRISTOF DESMET

3-5

5-4

 

KENNETH DEGRAEVE

BENNY LANSSEN

4-5

5-4

 

 

DUQKIES PLACE C

 

 

AGORA B

 

 8- 2

 

MARIO VANDEMAELE

STIJN VANDEN BROECK

3-5

5-4

 

BRAM EECKHOUT

FILIP CHRISTIAENS

5-4

5-2

 

KOEN DEBAILLIE

GIOVANNI REBRY

4-5

5-2

 

EDDY STEEN

JOHNY VANDEN BROECK

5-2

5-1

 

JEAN-PIERRE MEEUWS

JONNY DETOLLENAERE

5-3

5-0

 

 

DE BOLLE A

 

 

ARENA B

 

 9- 1

 

DANNY DUMORTIER

CEDERIK WERBROUCK

5-3

5-3

 

PATRICK PATTYN

JOHN GAYTANT

5-1

5-4

 

KOEN HILLEWAERE

BJORN SAMYN

5-2

5-2

 

JOZEF DELEYE

GINO NUYTTENS

5-4

3-5

 

GIO VANHANTSAEME

BJORN GUILLEMYN

5-1

5-2

 

 

DE TONNE B

 

 

DE KOEVOET A

 

 9- 1

 

TIM STROBBE

DONALD DEGRYSE

5-2

5-3

 

PETER VANCRAYNEST

IVAN HOSTE

5-1

5-3

 

DIETRICH SEYNAEVE

BJORN HANSEEUW

5-1

5-1

 

RIK MORTIER

YANNICK DEGRYSE

3-5

5-3

 

RENAUD COOL

KRISTOF DEGRYSE

5-4

5-3

 

 

SIBERIE C

 

 

PELIKAAN C

 

 7- 3

 

BART DE RIDDER

MARIO RONDELEZ

5-1

5-4

 

KRISTO BAEKELAND

MATHIEU VANDEKERKHOVE

5-3

3-5

 

JONAS MUYLLE

PASCAL NAERT

4-5

4-5

 

DANIEL VANDEWALLE

PAUL VAN WALLEGHEM

5-3

5-2

 

PATRICK WYBO

IVAN BLOMME

5-3

5-2

 

 

TORENTJE B

 

 

SIBERIE D

 

 6- 5

 

MARNICK WITTOUCK

ACHIEL DELVOYE

4-5

4-5

 

YVAN SCHAUBROECK

MARIO DE DEYNE

5-3

3-5

 

JORIS SEGERS

ROBBY DERT

4-5

5-4

 

FRANS VERHAEGHE

PATRICK DE JONCKHEERE

3-5

5-3

 

DIRK MESEURE

CHRIS DEVOS

5-3

5-2

 

DIRK MESEURE

CHRIS DEVOS

5-2

 

 

 

1/4e finales POULE B - 12/01/2019

Wedstrijd 1 : lokaal De Bolle :    Pelikaan D - Torentje B

Wedstrijd 2 : lokaal Rumba :      Siberië E - Siberië C

Wedstrijd 3 : lokaal Regina :      De Bolle D - De Tonne B

Wedstrijd 4 : lokaal Torentje :    Duqkie's Place C - De Bolle A

 

1/2e finales POULE B - 09/02/2019

Wedstrijd 1 : WW 1 - WW 8

Wedstrijd 2 : WW 2 - WW 7 

De lokalen voor deze wedstrijden worden later aangeduid

Finale POULE B - 06/04/2019

Zie link met foto's

 

 

 
 Copyright © 2013 by Johan Vanslambrouck