a                   K.R.V.G.B.                   B
Koninklijke Roeselaarse Verstandhouding GolfBiljart
HomeCompetitieBekerIndividueelWedstrijdenBerichtenBestuurSponsorsLinksFormulieren

HistoriekReglementLokalenlijstLijst kapiteinsFinancieelClub ActiviteitenBiljartnummers
   
   
Ploegen

Beker

Individueel

Feest KRVGB

 

 

  BEKERWINNAARS POULE A    
         
Jaar Winnaar Tweede Lokaal  
         
1e 84/85 Korte Wandeling B Taxi A Twee Paarden  
2e 85/86 Chicago A Korte Wandeling B The Lodge  
3e 86/87 Snooker Inn A Sportclub A Grand Café  
4e 87/88 The Lodge A Chicago A Stad Brugge  
5e 88/89 Korte Wandeling B The Lodge A Montana  
6e 89/90 Korte Wandeling A (B) Montana A Regina  
7e 90/91 The Lodge A Taverne Jona (Korte W.) Koornbloem  
8e 91/92 Montana A Stad Brugge B Afspanning  
9e 92/93 Sport B Glenn's A Zwitserland  
10e 93/94 Zwitserland A Regina C Siberië  
11e 94/95 Zwitserland A Voetballist A Siberië  
12e 95/96 Montana B Zwitserland A Siberië  
13e 96/97 Regina C De Vink B Siberië  
14e 97/98 Montana B Arena C Siberië  
15e 98/99 Zwitserland A Regina C Siberië  
16e 99/00 Nieuwe Ruiter D De Bolle B Siberië  
17e 00/01 Zwitserland A Pelikaan A Siberië  
18e 01/02 Nieuwe Ruiter B Zwitserland A Siberië  
19e 02/03 Zwitserland A De Bolle E Siberië  
20e 03/04 Nieuwe Ruiter A De Bolle E Siberië  
21e 04/05 Nieuwe Ruiter A De Bolle E Siberië  
22e 05/06 De Bolle C Melrose B Siberië  
23e 06/07 De Bolle C Siberië B Arena  
24e 07/08 De Bolle C Zwitserland A Siberië  
25e 08/09 Chauffeurke B Arena A Siberië  
26e 09/10 De Bolle C De Bolle B Siberië  
27e 10/11 De Bolle C Den Bassin A Siberië  
28e 11/12 De Bolle C Melrose B Siberië  
29e 12/13 Melrose B De Bolle C Siberië  
30e 13/14 De Bolle C De Bolle F Siberië  
31e 14/15 De Bolle C Chauffeurke B Siberië  
32e 15/16 De Bolle C Melrose B Siberië  
33e 16/17 De Bolle C Arena A Siberië  
34e 17/18 Agora A De Bolle C Siberië  
           
  BEKERWINNAARS  POULE B    
         
Jaar Winnaar Tweede Lokaal  
         
1e 84/85 Montana A Oud Brugge A Metropole  
2e 85/86 Stad Brugge B Torentje B Chicago  
3e 86/87 Grand Café A Torentje B Paradijs  
4e 87/88 Stad Brugge A Stad Gent B Regina  
5e 88/89 Sint-Anna A Luxor A Snooker Inn  
6e 89/90 Luxor B Torentje B Stad Gent  
7e 90/91 Stad Brugge A Lido B Sportclub  
8e 91/92 Motje A Afspanning A Lido  
9e 92/93 Siberië E Sportclub B Breda  
10e 93/94 Siberië C De Vink A Grand Café  
11e 94/95 Siberië C Afspanning D Glenn's  
12e 95/96 Arena A Chauffeurke B Regina  
13e 96/97 The Lodge A Siberië D Grijs Peerd  
14e 97/98 Nieuwe Straat A Pelikaan A Siberië  
15e 98/99 De Wandeling B Rustoord A Siberië  
16e 99/00 Melrose C Rustoord A Siberië  
17e 00/01 Melrose C Voetballist A Siberië  
18e 01/02 Arena A Stad Brugge A Siberië  
19e 02/03 Nieuwe Ruiter B Lido A Siberië  
20e 03/04 De Bolle G Hof van Brabant B Siberië  
21e 04/05 Breda A Hof van Brabant B Siberië  
22e 05/06 De Koevoet A Chauffeurke B Siberië  
23e 06/07 De Vierweg A De Karre C Siberië  
24e 07/08 Yucca B Chauffeurke A Siberië  
25e 08/09 Yucca B Sportclub A Siberië  
26e 09/10 Yucca B Arena B Siberië  
27e 10/11 Arena B Torentje B Siberië  
28e 11/12 Nieuwe Ruiter D Stad Brugge B Siberië  
29e 12/13 Arena D Nieuwe Straat A Siberië
30e 13/14 Melrose D Den Bassin B Siberië  
31e 14/15 Pelikaan D De Vink D Siberië  
32e 15/16 Arena D De Vink D Siberië  
33e 16/17 Duqkie's Place B Duqkie's Place E Siberië  
34e 17/18 De Tonne B 't Hoekske A Siberië  

 
 Copyright © 2013 by Johan Vanslambrouck