a                   K.R.V.G.B.                   B
Koninklijke Roeselaarse Verstandhouding GolfBiljart
HomeCompetitieBekerIndividueelWedstrijdenBerichtenBestuurSponsorsLinksFormulieren

Live UitslagenHistoriekReglementLokalenlijstLijst kapiteinsFinancieelClub ActiviteitenBiljartnummers
   
Senioren

Jongeren

Feest

Uitslag finale (wedstrijd van 26 mei) :

ANDY OLIVIER

-

EMMERSON DELAERE

2-5

5-4

4-5

Indiv2   Indiv3                  

Uitslagen halve finales (wedstrijden van 26 mei) :

STEVEN DEGRAEVE

-

ANDY OLIVIER

4-5

3-5

 

Indiv4   Indiv5           

EMMERSON DELAERE

-

SERGIO ARIANO

5-4

4-5

5-4

Indiv6   Indiv7                                

Uitslagen 1/4e finales (wedstrijden van 12 mei) :

SERGIO ARIANO

-

CHRIST OLIVIER

5-3

4-5

5-3

EMMERSON DELAERE

-

GEERT DECOTTIGNIES

4-5

5-4

5-3

STEVEN DEGRAEVE

-

MARIO DELIE

4-5

5-1

5-3

JURGEN DELCHAMBRE

-

ANDY OLIVIER

5-4

4-5

4-5

Uitslagen 1/8e finales (wedstrijden van 05 mei) :

SERGIO ARIANO

-

IVAN DECAESTECKER

5-4

4-5

5-3

EMMERSON DELAERE

-

FLORIAN DECAESTECKER

5-4

5-3

 

CHRISTIAAN VAN BRUSSEL

-

STEVEN DEGRAEVE

2-5

4-5

 

JURGEN DELCHAMBRE

-

CHRISTOPHE DEROO

5-4

3-5

5-4

ANDY OLIVIER

-

DIETER CARETTE

5-3

5-4

 

BART ALLIET

-

MARIO DELIE

2-5

3-5

 

GEERT DECOTTIGNIES

-

KEVIN LEFEVERE

5-3

5-4

 

DIDIER COURS

-

CHRIST OLIVIER

5-4

2-5

4-5

Uitslagen 1/16e finales (wedstrijden van 28 april) : 

MATHIEU VANDEKERKHOVE

-

SERGIO ARIANO

3-5

4-5

 

EMMERSON DELAERE

-

FRANKIE LEPOUTRE

5-1

5-4

 

DIRK DEGRYSE

-

CHRISTIAAN VAN BRUSSEL

4-5

5-4

4-5

JURGEN DELCHAMBRE

-

CEDRIC BAEKELAND

4-5

5-3

5-4

ANDY OLIVIER

-

JIMMY GUILLEMYN

4-5

5-3

5-3

PHILIPPE BRUNEEL

-

BART ALLIET

5-4

4-5

4-5

PATRICK COUDENYS

-

GEERT DECOTTIGNIES

3-5

3-5

 

DIDIER COURS

-

MATHIAS PARMENTIER

5-3

5-3

 

CHRIST OLIVIER

-

YVAN HAESAERT

5-4

5-4

 

KEVIN LEFEVERE

-

DAVE DESLOOVERE

5-4

4-5

5-4

MARIO DELIE

-

DIETER TYTGAT

5-4

5-4

 

FRANCKY VANSLAMBROUCK

-

DIETER CARETTE

4-5

4-5

 

TIM STROBBE

-

CHRISTOPHE DEROO

0-5

3-5

 

STEVEN DEGRAEVE

-

DONALD GOETHALS

3-5

5-4

5-1

RIK MORTIER

-

FLORIAN DECAESTECKER

4-5

3-5

 

PHILIP DOBBELS

-

IVAN DECAESTECKER

3-5

4-5

 

Uitslagen 3e ronde (wedstrijden van 21 april)

MATHIEU VANDEKERKHOVE

-

DAVY MYLLEVILLE

5-4

4-5

5-3

EMMERSON DELAERE

-

FILIP CHRISTIAENS

5-0

5-3

 

MIKE DECEUNINCK

-

DIETER TYTGAT

4-5

4-5

 

MARC VANOPLINUS

-

DIETER CARETTE

5-4

4-5

4-5

DIRK DEGRYSE

-

PATRICK WYBO

5-4

5-4

 

STEFAAN VANDENBUSSCHE

-

JURGEN DELCHAMBRE

3-5

1-5

 

NICK DEBRUYNE

-

ANDY OLIVIER

3-5

1-5

 

PHILIPPE BRUNEEL

-

GEERT LUST

5-3

5-1

 

PATRICK COUDENYS

-

NICK MAES

5-2

5-4

 

GUY SPELIERS

-

DIDIER COURS

4-5

5-4

1-5

CHRIST OLIVIER

-

RINO DENORME

3-5

5-1

5-4

RIK DEKEYSER

-

KEVIN LEFEVERE

5-4

4-5

2-5

RONNY AMEYE

-

YVAN HAESAERT

4-5

3-5

 

ELLEN DESEURE

-

DAVE DESLOOVERE

5-2

4-5

4-5

DANNY MASSCHO

-

CHRISTOPHE DEROO

4-5

0-5

 

WESLEY BULCKE

-

TIM STROBBE

3-5

4-5

 

KOEN HILLEWAERE

-

STEVEN DEGRAEVE

2-5

2-5

 

GREGORY VANDEMAELE

-

DONALD GOETHALS

0-5

0-5

(FF)

RIK MORTIER

-

RIK DECEUNINCK

5-4

3-5

5-4

IVAN BLOMME

-

PHILIP DOBBELS

4-5

2-5

 

JUANITO DEGRUYTERE

-

SERGIO ARIANO

2-5

2-5

 

RONALD VANDENHEEDE

-

FRANKIE LEPOUTRE

4-5

4-5

 

CHRISTIAAN VAN BRUSSEL

-

KURT CAEN

5-4

5-4

 

CEDRIC BAEKELAND

-

CLAUDE DEWAELE

5-3

5-4

 

GREGORY VANDOORNE

-

JIMMY GUILLEMYN

4-5

4-5

 

RUDI TACK

-

BART ALLIET

5-2

3-5

3-5

FLORIAN DECAESTECKER

-

RIK CASTELEYN

5-3

3-5

5-3

IVAN DECAESTECKER

-

DIETER BLANCHARD

5-4

5-2

 

WIM NEYENS

-

GEERT DECOTTIGNIES

4-5

5-3

3-5

MATHIAS PARMENTIER

-

DIEGO VAN COILLIE

5-4

5-4

 

MARIO MUYLLE

-

MARIO DELIE

3-5

2-5

 

PETER VANDEWEGHE

-

FRANCKY VANSLAMBROUCK

2-5

3-5

 

Uitslagen 2e ronde (wedstrijden van 14 april) :

ELLEN DESEURE

-

GEERT NUYTTEN

4-5

5-4

5-4

RIK VANSTEENKISTE

-

FRANCKY VANSLAMBROUCK

3-5

2-5

 

KOEN HILLEWAERE

-

GIO VANHANTSAEME

5-2

5-4

 

MARIO MUYLLE

-

CHRISTOPHE DEZITTER

5-0

5-0

(FF)

JEAN-CLAUDE VLIEGHE

-

GREGORY VANDOORNE

4-5

4-5

 

EMMERSON DELAERE

-

RENAUD COOL

5-2

5-2

 

MARIO DELIE

-

RIK DEMUYNCK

5-4

4-5

5-4

RIK DESARRANNO

-

CHRISTOPHE DEROO

3-5

2-5

 

MATHIAS PARMENTIER

-

IVAN HOSTE

5-4

5-3

 

ERIK DETAILLEUR

-

FRANKIE LEPOUTRE

4-5

0-5

 

FRANCKY ALLEMAN

-

NICK DEBRUYNE

5-4

3-5

4-5

RIK CASTELEYN

-

ANTHONY DOOM

5-4

5-0

 

DIDIER COURS

-

DAMON DUMOULIN

5-4

5-1

 

DAVE DESLOOVERE

-

TOM VAN LAETHEM

5-3

4-5

5-4

STIJN VANDEN BROECK

-

MATHIEU VANDEKERKHOVE

1-5

4-5

 

CHRIS DEVOS

-

KEVIN LEFEVERE

3-5

5-4

1-5

CLAUDE DEWAELE

-

LEO DELAEY

5-4

5-4

 

RIK MORTIER

-

DANIEL VANDEWALLE

5-2

5-3

 

YVES VERBRUGGHE

-

CHRIST OLIVIER

4-5

4-5

 

WESLEY DUYCK

-

PHILIPPE BRUNEEL

4-5

3-5

 

PATRICK DECOENE

-

NICK MAES

4-5

3-5

 

DIEGO TOMMELEYN

-

DIETER BLANCHARD

4-5

4-5

 

DOMINIEK VANDERSYPPE

-

DIRK DEGRYSE

4-5

5-3

3-5

STEFAAN VANDENBUSSCHE

-

KURT VANACKER

5-1

5-4

 

CHRISTIAAN VAN BRUSSEL

-

STIJN VANSTEENKISTE

5-4

5-4

 

ANTHONY THIENPONT

-

WESLEY BULCKE

5-4

2-5

4-5

DIETER CARETTE

-

KENNY LABAERE

5-2

5-4

 

PATRICK COUDENYS

-

GEERT DESIMPELAERE

5-4

5-3

 

DANIEL VANGAEVER

-

WIM NEYENS

4-5

5-4

3-5

IVAN BLOMME

-

NICK LEFEVERE

5-2

5-1

 

PHILIP DOBBELS

-

MARIO DELAERE

5-4

5-4

 

STEVEN DEGRAEVE

-

SVEN RAMON

4-5

5-4

5-3

JULES SEYNAEVE

-

RUDI TACK

2-5

3-5

 

YVAN HAESAERT

-

YVES DUTRY

5-2

5-4

 

VINCENT DELAEY

-

DONALD GOETHALS

4-5

4-5

 

CEDRIC BAEKELAND

-

SAM GOUWY

4-5

5-4

5-3

DAVY MYLLEVILLE

-

JARNO DENORME

5-4

5-2

 

IVAN DECAESTECKER

-

KOEN CLAEYS

5-4

5-3

 

JURGEN DELCHAMBRE

-

JEFFRY SAMYN

5-3

5-3

 

BART ALLIET

-

MAHONEY DECKMYN

5-2

5-3

 

PHUANGWAN WAEOPHET

-

DANNY MASSCHO

0-5

0-5

(FF)

DIETRICH SEYNAEVE

-

JIMMY GUILLEMYN

3-5

3-5

 

DANIEL DEVRIESE

-

RINO DENORME

1-5

2-5

 

FERDI VAN SIMAEYS

-

ANDY OLIVIER

1-5

0-5

 

GINO BALCAEN

-

SERGIO ARIANO

0-5

0-5

(FF)

JUANITO DEGRUYTERE

-

FRANCKY RONDELEZ

5-4

2-5

5-4

RIK DECEUNINCK

-

BJORN HOUTHOOFD

5-4

5-3

 

DIETER TYTGAT

-

SAM VERFAILLIE

4-5

5-4

5-4

KEVIN VANDEWALLE

-

RONALD VANDENHEEDE

5-0

4-5

3-5

GUY SPELIERS

-

KOEN DEBUSSCHERE

5-4

3-5

5-4

RIK DEKEYSER

-

BENNY LANSSEN

5-3

5-2

 

TIM STROBBE

-

JONAS MUYLLE

5-3

5-4

 

HENDRIK LEVOYE

-

FILIP CHRISTIAENS

5-1

4-5

4-5

THIERRY DESMET

-

RONNY AMEYE

2-5

1-5

 

KRISTOF DESMET

-

FLORIAN DECAESTECKER

3-5

5-4

4-5

MARC CALLENS

-

MARC VANOPLINUS

4-5

5-4

4-5

BJORN GUILLEMYN

-

GEERT LUST

3-5

0-5

 

STEVEN DECEUNINCK

-

GEERT DECOTTIGNIES

4-5

3-5

 

PATRICK VANNESTE

-

DIEGO VAN COILLIE

5-4

4-5

4-5

KURT CAEN

-

DAVE BUYSE

5-2

5-4

 

THOMAS ARTEEL

-

MIKE DECEUNINCK

4-5

5-4

4-5

PETER VANDEWEGHE

-

DANNY DUMORTIER

5-3

5-3

 

YOSHI SOENEN

-

GREGORY VANDEMAELE

4-5

0-5

 

ERIC TOMMELEYN

-

PATRICK WYBO

4-5

4-5

 

Uitslagen tweede deel 1e ronde (wedstrijden van 07 april) : 

PETER VANBEYLEN

-

CEDRIC BAEKELAND

5-4

3-5

4-5

PATRICK BONTE

-

KENNY LABAERE

0-5

0-5

 

STEFAAN VANDENBUSSCHE

-

DAVY MUYLLE

5-1

5-4

 

ANTHONY THIENPONT

-

PATRICK VANNESTE

4-5

5-2

5-0

GINO BALCAEN

-

NICO HOUFFLIJN

5-0

5-2

 

JEROEN VANDEKERCKHOVE

-

YVAN HAESAERT

2-5

4-5

 

STIJN VANSTEENKISTE

-

JOHAN DEWILDE

5-4

5-4

 

DONALD GOETHALS

-

CHRIST DESAL

5-3

5-2

 

BART DE RIDDER

-

BJORN HOUTHOOFD

3-5

3-5

 

EDDY VANNESTE

-

CHRISTIAAN VAN BRUSSEL

4-5

4-5

 

ANDY OLIVIER

-

DIMITRI BLONDEEL

5-4

5-4

 

PHILIP DOBBELS

-

FRANCKY VANNESTE

5-1

5-1

 

KURT VANDEKERCKHOVE

-

NICK DEBRUYNE

5-2

4-5

4-5

FERDI VAN SIMAEYS

-

MARC MORTIER

5-3

1-5

5-4

DOMINIQUE DEPONT

-

GUY SPELIERS

4-5

4-5

 

JOHAN HOIRELBEKE

-

WESLEY DUYCK

4-5

4-5

 

RUDI TACK

-

RENATO-DIDIER VANCRAYNEST

5-2

5-2

 

BJORN SAMYN

-

DAVE DESLOOVERE

1-5

5-3

1-5

RIK DECEUNINCK

-

LUC DEPREZ

5-4

4-5

5-4

NICK MAES

-

WENDY NUYTTEN

4-5

5-2

5-4

DIETER BLANCHARD

-

KURT BLANCHARD

5-0

5-1

 

Uitslagen eerste deel 1e ronde (wedstrijden van 24 maart):

MARIO DELIE

-

DESIRE VAN DE VELDE

5-2

5-4

 

JOHN LANSSENS

-

DAMON DUMOULIN

4-5

4-5

 

SEAN VANHAELEWYN

-

TOM VAN LAETHEM

4-5

5-4

4-5

PAUL VAN WALLEGHEM

-

LEO DELAEY

4-5

3-5

 

BJORN DRIESSENS

-

GEERT DESIMPELAERE

4-5

4-5

 

PATRICK CATRIJSSE

-

BART ALLIET

4-5

3-5

 

JOHAN DEPICKER

-

PATRICK COUDENYS

0-5

2-5

 

GREGORY VANDOORNE

-

FRANCKY DICK

4-5

5-4

5-4

LEANDRO CATRIJSSE

-

KRISTOF DESMET

5-4

4-5

1-5

DYLAN HUUGHE

-

FLORIAN DECAESTECKER

4-5

4-5

 

YANNICK DEGRYSE

-

RONNY AMEYE

2-5

3-5

 

PHILIPPE BRUNEEL

-

ERIC FLAMAND

5-2

5-4

 

FRANCKY ALLEMAN

-

JUAN LUCAS DELBAERE

5-2

5-4

 

RONALD VANDENHEEDE

-

FILIP WARNEZ

5-4

5-1

 

GINO NUYTTENS

-

RIK MORTIER

1-5

2-5

 

DANNY BRUNEEL

-

GEERT DECOTTIGNIES

2-5

4-5

 

FREDERICK DEWEERDT

-

GREGORY VANDEMAELE

5-4

4-5

1-5

RIK CASTELEYN

-

BART DESLOOVERE

5-4

5-4

 

DIDIER COURS

-

WESLEY BOGAERT

5-1

5-1

 

RENAAT SCHEYVING

-

MAHONEY DECKMYN

1-5

4-5

 

DAVY TODTS

-

STEVEN DEGRAEVE

0-5

1-5

 

DIETER CARETTE

-

PATRICK DE JONCKHEERE

5-0

5-0

 

Volgende 85 spelers werden vrijgeloot en gaan door naar de tweede ronde :

Soenen Yoshi, Denorme Jarno, Debusschere Koen, Olivier Christ, Samyn Jeffry, Verbrugghe Yves, Dekeyser Rik, Dutry Yves, Decoene Patrick, Caen Kurt, Vanhantsaeme Gio, Desarranno Rik, Decaestecker Ivan, Vanacker Kurt, Hillewaere Koen, Vanneste Patrick (De Bolle), Vandeweghe Peter, Desmet Thierry, Buyse Dave, Vandersyppe Dominiek, Doom Anthony, Muylle Jonas, Vandewalle Kevin, Waeophet Phuangwan, Nuytten Geert, Levoye Hendrik, Ramon Sven, Callens Marc, Deroo Christophe, Vandewalle Daniel, Strobbe Tim, Vandekerkhove Mathieu, Dewaele Claude, Denorme Rino, Seyhaeve Jules, Cool Renaud, Delaey Vincent, Muylle Mario, Ariano Sergio, Vanslambrouck Francky, Dezitter Christophe, Detailleur Erik, Degryse Dirk, Deceuninck Steven, Vanden Broeck Stijn, Delchambre Jurgen, Arteel Thomas, Lefevere Kevin, Verfaillie Sam, Guillemyn Jimmy, Tommeleyn Diego, Demuynck Rik, Wybo Patrick, Devos Chris, Neyens Wim, Guillemyn Bjorn, Gouwy Sam, Deseure Ellen, Claeys Koen, Parmentier Mathias, Vangaever Daniel, Vanoplinus Marc, Lust Geert, Vansteenkiste Rik, Mylleville Davy, Delaere Emmerson, Devriese Daniel, Lefevere Nick, Tommeleyn Eric, Rondelez Francky, Blomme Ivan, Delaere Mario, Lepoutre Frankie, Masscho Danny, Hoste Ivan (De Koevoet), Seynaeve Dietrich, Vlieghe Jean-Claude, Dumortier Danny, Tytgat Dieter, Degruytere Juanito, Christaens Filip, Van Coillie Diego, Lanssen Benny, Bulcke Wesley, Deceuninck Mike 

 
 Copyright © 2013 by Johan Vanslambrouck