a                   K.R.V.G.B.                   B
Koninklijke Roeselaarse Verstandhouding GolfBiljart
HomeCompetitieBekerIndividueelWedstrijdenBerichtenBestuurSponsorsLinksFormulieren

Live UitslagenHistoriekReglementLokalenlijstLijst kapiteinsFinancieelClub ActiviteitenBiljartnummers
   
Senioren

Jongeren

Duo's

Feest

 

K.R.V.G.B. Administratie

 

Trekking individueel kampioenschap

 

Wedstrijden Poule A op 10/10/2020

 

Lokaal

Uur

Speler 1

 

Speler 2

 

AGORA (poule 2)

19:00

JOHAN MUYLLE

-

HENDRIK LEVOYE

19:45

CHRISTIAN ABBELOOS

-

BRAM EECKHOUT

20:30

WW1

-

MARIO DECLERCK

21:00

WW3

-

WW2

 

DE BOLLE (poule 4)

19:00

PHILIP DOBBELS

-

PETER VANDEWEGHE

19:45

DOMINIEK VANDERSYPPE

-

NIK FLAMAND

20:30

WW1

-

DIEGO VAN COILLIE

21:00

WW3

-

WW2

 

DE BOOMERANG (poule 15)

19:00

RONALD VANDENHEEDE

-

DAVY MUYLLE

19:45

DAVE DESLOOVERE

-

GEERT DECOTTIGNIES

20:30

WW1

-

WW2

 

DE KABIEN (poule 12)

19:00

RUDI TACK

-

GIO VANHANTSAEME

19:45

CHRISTOPHE DEROO

-

KURT VANACKER

20:30

WW1

-

WW2

 

DE KOEVOET (poule 14)

19:00

RINO DENORME

-

MAHONEY DECKMYN

19:45

PATRICK VANNESTE (1279)

-

IVAN HOSTE (299)

20:30

WW1

-

WW2

 

DE NIEUWE RUITER (poule 16)

19:00

KOEN DEBAILLIE

-

FLORIAN DECAESTECKER

19:45

CHRISTIAAN VAN BRUSSEL

-

ANDY OLIVIER

20:30

WW1

-

WW2

 

DE VIERWEG (poule 7)

19:00

FRANKIE LEPOUTRE

-

GUNTHER BRUYNOOGHE

19:45

PATRICK CATRIJSSE

-

STEVEN CREVITS

20:30

WW1

-

WW2

 

DE VOETBALLIST (poule 8)

19:00

FRANS DEGRAEVE

-

NORBERT DUJARDIN

19:45

LEANDRO CATRIJSSE

-

ELLEN DESEURE

20:30

WW1

-

WW2

 

IN DEN BASSIN (poule 3)

19:00

FREDERIK HIMBRECHT

-

BART DESLOOVERE

19:45

HENK DUTHOO

-

JEAN-CLAUDE VLIEGHE

20:30

WW1

-

BJORN HOUTHOOFD

21:00

WW3

-

WW2

 

MELROSE poule 11)

19:00

DIDIER COURS

-

CEDRIC BAEKELAND

19:45

GREGORY VANDOORNE

-

DANIEL DEVRIESE

20:30

WW1

-

WW2

 

PELIKAAN (poule 5)

19:00

ERIK HERREMAN

-

YVES DUTRY

19:45

EDDY VANNESTE

-

WESLEY DUYCK

21:00

WW1

-

WW2

 

REGINA (poule 6)

19:00

PAUL VAN WALLEGHEM

-

GIANNI DEBUSSCHERE

19:45

CHRIST OLIVIER

-

YVAN HAESAERT

21:00

WW1

-

WW2

 

RUMBA (poule 1)

19:00

PASCAL NAERT

-

DANNY BRUNEEL

19:45

KRISTOF DEGRYSE

-

TONY VANDERWEE

20:30

WW1

-

MARIO DELAERE

21:00

WW3

-

WW2

 

SIBERIE (poule 10)

19:00

RONNY AMEYE

-

KOEN DESERRANO

19:45

CHRIS DEMIDDELE

-

GEERT NUYTTEN

20:30

WW1

-

WW2

 

T HOEKSKE (poule 9)

19:00

DANNY VERHULST

-

KURT CAEN

19:45

FREDERICK DEWEERDT

-

DIETER CARETTE

20:30

WW1

-

WW2

 

THE NEW ARENA (poule 13)

19:00

LAURENT BECARREN

-

LUC DEVOOGHT

19:45

IVAN HOSTE

-

PETER VANBEYLEN

20:30

WW1

-

WW2

 

K.R.V.G.B. Administratie

 

Trekking individueel kampioenschap

 

Wedstrijden Poule A op 17/10/2020

 

Lokaal

Uur

Speler 1

 

Speler 2

 

AGORA (poule 21)

19:00

GUNTHER SOETEWEY

-

JOZEF DELEYE

19:45

WESLEY FONTEYNE

-

MARIO RONDELEZ

20:30

WW1

-

WW2

 

DE BOLLE (poule22)

19:00

FILIP CHRISTIAENS

-

WIM NEYENS

19:45

FRANCKY DICK

-

LORENZO VANDEVERRE

20:30

WW1

-

WW2

 

DE BOOMERANG (poule 28)

19:00

GINO BALCAEN

-

RENAUD COOL

19:45

BIRGER RONDELEZ

-

DETLEF DELAEY

20:30

WW1

-

WW2

 

DE KABIEN (poule 32)

19:00

JACQUES DECOODT

-

FREDERIK VANHAMME

19:45

MARINO VANSEVENANT

-

JIMMY GUILLEMYN

20:30

WW1

-

WW2

 

DE KOEVOET (poule 29)

19:00

THIERRY DESMET

-

IVAN BLOMME

19:45

DIETER BLANCHARD

-

THOMAS DUFOUR

20:30

WW1

-

WW2

 

DE NIEUWE RUITER (poule 30)

19:00

SERGIO ARIANO

-

ANTHONY THIENPONT

19:45

MARIO DELIE

-

HENK THEVELEIN

20:30

WW1

-

WW2

 

DE VIERWEG (poule 19)

19:00

YANNICK DEGRYSE

-

VINCENT DELAEY

19:45

STIJN VANDEN BROECK

-

GREGORY VANDEMAELE

20:30

WW1

-

WW2

 

DE VOETBALLIST (poule 24)

19:00

LUC DEPREZ

-

SAM VERFAILLIE

19:45

DIEGO TOMMELEYN

-

GEERT DESIMPELAERE

20:30

WW1

-

WW2

 

IN DEN BASSIN (poule 25)

19:00

DANIEL VANGAEVER

-

RUBEN VERMEULEN

19:45

PATRICK BONTE

-

GINO VANWIJNSBERGHE

20:30

WW1

-

WW2

  

MELROSE (poule 20)

19:00

BART CARLIER

-

JOHAN VANSLAMBROUCK

19:45

BJORN AZOU

-

MARIO DE CUYPER

20:30

WW1

-

WW2

 

PELIKAAN (poule 23)

19:00

GEOFFREY BOGAERT

-

JOHN LANSSENS

19:45

MARINO DUQUENOIS

-

IVAN DECAESTECKER

20:30

WW1

-

WW2

 

REGINA (poule 27)

19:00

EMMERSON DELAERE

-

MARC CALLENS

19:45

ANTHONY DE CUYPER

-

SASJA VIGNE

20:30

WW1

-

WW2

 

SIBERIE (poule 26)

19:00

REGEAN CLAUW

-

KOEN HILLEWAERE

19:45

JEROEN VANDEKERCKHOVE

-

CLAUDE DEWAELE

20:30

WW1

-

WW2

 

T HOEKSKE (poule 18)

19:00

MARNIEK FIEUW

-

KOEN DEBUSSCHERE

19:45

ANTHONY DOOM

-

DIMITRI BLONDEEL

20:30

WW1

-

WW2

 

THE NEW ARENA (poule 17)

19:00

NICK MAES

-

BJORN DEHAUDT

19:45

BART DE RIDDER

-

STEVEN LEFEVERE

20:30

WW1

-

WW2

 

TORENTJE (poule 31)

19:00

FRANCKY RONDELEZ

-

JURGEN DELCHAMBRE

19:45

KURT BLANCHARD

-

SAM GOUWY

20:30

WW1

-

WW2

 

RONDE 2 OP 31 OKTOBER 2020
POULE 1 POULE 2
WP32 wp 32 - wp 1 WP30 wp 30 - wp 3
wp 31 - wp 2 wp 29 - wp 4
WP1 ww 1 - ww 2 WP3 ww 1 - ww 2
WP31 WP29
WP2 WP4
POULE 3 POULE 4
WP28 wp 28 - wp 5 WP26 wp 26 - wp 7
wp 27 - wp 6 wp 25 - wp 8
WP5 ww 1 - ww 2 WP7 ww 1 - ww 2
WP27 WP25
WP6 WP8
POULE 5 POULE 6
WP24 wp 24 - wp 9 WP22 wp 22 - wp 11
wp 23 - wp 10 wp 21 - wp 12
WP9 ww 1 - ww 2 WP11 ww 1 - ww 2
WP23 WP21
WP10 WP12
POULE 7 POULE 8
WP20 wp 20 - wp 13 WP18 wp 18 - wp 15
wp 19 - wp 14 wp 17 - wp 16
WP13 ww 1 - ww 2 WP15 ww 1 - ww 2
WP19 WP17
WP14 WP16

 


 

 

 

 
 Copyright © 2013 by Johan Vanslambrouck