a                   K.R.V.G.B.                   B
Koninklijke Roeselaarse Verstandhouding GolfBiljart
HomeCompetitieBekerIndividueelWedstrijdenBerichtenBestuurSponsorsLinksFormulieren

Live UitslagenHistoriekReglementLokalenlijstLijst kapiteinsFinancieelClub ActiviteitenBiljartnummers
   
UP

 

Wedstrijdkalender seizoen 2019/2020 kunt U hier raadplegen in pdf-versie

Jaarkalender K.R.V.G.B. seizoen 2019 / 2020 

31/08/19   Algemene vergadering kapiteins   (zaterdagvoormiddag)

07/09/19   1e speeldag

14/09/19   2e speeldag

21/09/19   3e speeldag

28/09/19   4e speeldag

05/10/19   5e speeldag      

12/10/19   6e speeldag

19/10/19   7e speeldag

20/10/19   Trekking bekercompetitie   (zondagvoormiddag)

26/10/19   8e speeldag

02/11/19   1/16e finales beker

09/11/19    9e speeldag

16/11/19   10e speeldag

23/11/19   11e speeldag   (einde heenronde, afsluiten inschrijvingen spelers)

30/11/19   12e speeldag

07/12/19   13e speeldag  

14/12/19   1/8e finales beker

21/12/19   14e speeldag  

28/12/19   Nieuwjaar   (geen biljart)

04/01/20   Nieuwjaar   (geen biljart)

11/01/20   15e speeldag

18/01/20   16e speeldag

25/01/20   1/4e finales beker

01/02/20   17e speeldag

08/02/20   18e speeldag

15/02/20   19e speeldag

22/02/20   1/2e finales beker

29/02/20    20e speeldag

07/03/20    21e speeldag

14/03/20    22e speeldag   (einde ploegenkampioenschap)

21/03/20    Finales beker poules A & B (eventuele testmatchen)

23/03/20    Trekking individuele- en duo-kampioenschappen  (maandagavond)

28/03/20    Eerste speeldag individueel kampioenschap  (deel 1)

04/04/20    Eerste speeldag individueel kampioenschap  (deel 2)

11/04/20    Eerste speeldag duo-kampioenschap

18/04/20    Tweede speeldag individueel kampioenschap

21/04/20    Algemene vergadering lokaalhouders   (dinsdagavond)

25/04/20    Tweede speeldag duo-kampioenschap

02/05/20    Derde speeldag individueel kampioenschap

09/05/20    Derde speeldag duo-kampioenschap

16/05/20    Halve- en finales individuele kampioenschappen (Zaal Zilverbergstatie)

23/05/20    Feest K.R.V.G.B.



Wedstrijdkalender seizoen 2019/2020             

Speeldag : 1     TE SPELEN OP DATUM :  7/09/2019

------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        DE BOLLE            H DE KABIEN           D ...............................

        MELROSE             A ARENA               C ...............................

        RUMBA               A DE BOLLE            E ...............................

        DE BOLLE            C DE VIERWEG          A ...............................

        AGORA               A DE BOLLE            B ...............................

        ARENA               A PELIKAAN            A ...............................

 

AFDELING : 2

 

        DE BOLLE            G MELROSE             B ...............................

        DE BOLLE            F DE TONNE            B ...............................

        DE KABIEN           B SIBERIE             C ...............................

        DE TONNE            A SIBERIE             B ...............................

        DEN BASSIN          A DUQKIES PLACE       B ...............................

        SIBERIE             A TORENTJE            A ...............................

 

AFDELING : 3

 

        DUQKIES PLACE       C AGORA               B ...............................

        NIEUWE STRAAT       A DE KABIEN           C ...............................

        DUQKIES PLACE       A DEN BASSIN          B ...............................

        PELIKAAN            B DE BOLLE            D ...............................

        DE VIERWEG          B DE BOLLE            A ...............................

        REGINA              A RUMBA               B ...............................

 

AFDELING : 4

 

        ARENA               B DE BOOMERANG        A ...............................

        TORENTJE            B DUQKIES PLACE       D ...............................

        DE KABIEN           A DE KOEVOET          A ...............................

        SIBERIE             D DE VOETBALLIST      B ...............................

        KOM-IL-FOO          A ARENA               D ...............................

        BYE   DE VOETBALLIST      A ...............................

 

 

                   

Speeldag : 2     TE SPELEN OP DATUM :  14/09/2019

-------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        DE BOLLE            E MELROSE             A ...............................

        ARENA               C AGORA               A ...............................

        DE KABIEN           D DE BOLLE            B ...............................

        PELIKAAN            A DE BOLLE            C ...............................

        DE VIERWEG          A RUMBA               A ...............................

        DE BOLLE            H ARENA               A ...............................

 

AFDELING : 2

 

        DE TONNE            B DE TONNE            A ...............................

        MELROSE             B DE BOLLE            F ...............................

        SIBERIE             B DEN BASSIN          A ...............................

        DUQKIES PLACE       B DE KABIEN           B ...............................

        SIBERIE             A DE BOLLE            G ...............................

        TORENTJE            A SIBERIE             C ...............................

 

AFDELING : 3

 

        RUMBA               B DE VIERWEG          B ...............................

        AGORA               B DE KABIEN           C ...............................

        DUQKIES PLACE       C DUQKIES PLACE       A ...............................

        DEN BASSIN          B REGINA              A ...............................

        DE BOLLE            A PELIKAAN            B ...............................

        DE BOLLE            D NIEUWE STRAAT       A ...............................

 

AFDELING : 4

 

        DE VOETBALLIST      B DE VOETBALLIST      A ...............................

        DE BOOMERANG        A SIBERIE             D ...............................

        DE KOEVOET          A DUQKIES PLACE       D ...............................

        ARENA               D TORENTJE            B ...............................

        DE KABIEN           A ARENA               B ...............................

        BYE   KOM-IL-FOO          A ...............................

 

 

                 

Speeldag : 3     TE SPELEN OP DATUM :  21/09/2019

-------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        ARENA               A DE KABIEN           D ...............................

        RUMBA               A PELIKAAN            A ...............................

        MELROSE             A DE VIERWEG          A ...............................

        AGORA               A DE BOLLE            E ...............................

        DE BOLLE            B ARENA               C ...............................

        DE BOLLE            C DE BOLLE            H ...............................

 

AFDELING : 2

 

        DEN BASSIN          A DE TONNE            B ...............................

        DE TONNE            A MELROSE             B ...............................

        DE BOLLE            F SIBERIE             A ...............................

        DE BOLLE            G TORENTJE            A ...............................

        SIBERIE             C DUQKIES PLACE       B ...............................

        DE KABIEN           B SIBERIE             B ...............................

 

AFDELING : 3

 

        NIEUWE STRAAT       A DE BOLLE            A ...............................

        DE KABIEN           C DE BOLLE            D ...............................

        REGINA              A DUQKIES PLACE       C ...............................

        DUQKIES PLACE       A AGORA               B ...............................

        DE VIERWEG          B DEN BASSIN          B ...............................

        PELIKAAN            B RUMBA               B ...............................

 

AFDELING : 4

 

        ARENA               B DE KOEVOET          A ...............................

        DE VOETBALLIST      A DE BOOMERANG        A ...............................

        SIBERIE             D DE KABIEN           A ...............................

        KOM-IL-FOO          A DE VOETBALLIST      B ...............................

        DUQKIES PLACE       D ARENA               D ...............................

        BYE   TORENTJE            B ...............................

 

 

                   

Speeldag : 4     TE SPELEN OP DATUM :  28/09/2019

-------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        PELIKAAN            A MELROSE             A ...............................

        DE BOLLE            H RUMBA               A ...............................

        ARENA               A DE BOLLE            C ...............................

        DE KABIEN           D ARENA               C ...............................

        DE VIERWEG          A AGORA               A ...............................

        DE BOLLE            E DE BOLLE            B ...............................

 

AFDELING : 2

 

        SIBERIE             B SIBERIE             C ...............................

        TORENTJE            A DUQKIES PLACE       B ...............................

        DE BOLLE            G DE BOLLE            F ...............................

        MELROSE             B DEN BASSIN          A ...............................

        DE TONNE            B DE KABIEN           B ...............................

        SIBERIE             A DE TONNE            A ...............................

 

AFDELING : 3

 

        AGORA               B DE BOLLE            D ...............................

        RUMBA               B NIEUWE STRAAT       A ...............................

        DEN BASSIN          B PELIKAAN            B ...............................

        DUQKIES PLACE       C DE VIERWEG          B ...............................

        DE BOLLE            A DE KABIEN           C ...............................

        DUQKIES PLACE       A REGINA              A ...............................

 

AFDELING : 4

 

        DE KOEVOET          A ARENA               D ...............................

        DE VOETBALLIST      B TORENTJE            B ...............................

        DE BOOMERANG        A KOM-IL-FOO          A ...............................

        DE KABIEN           A DE VOETBALLIST      A ...............................

        ARENA               B SIBERIE             D ...............................

        BYE   DUQKIES PLACE       D ...............................

 

 

                   

Speeldag : 5     TE SPELEN OP DATUM :  5/10/2019

------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        AGORA               A PELIKAAN            A ...............................

        DE BOLLE            B DE VIERWEG          A ...............................

        ARENA               C DE BOLLE            E ...............................

        MELROSE             A DE BOLLE            H ...............................

        DE BOLLE            C DE KABIEN           D ...............................

        RUMBA               A ARENA               A ...............................

 

AFDELING : 2

 

        DEN BASSIN          A SIBERIE             A ...............................

        DE KABIEN           B MELROSE             B ...............................

        SIBERIE             C DE TONNE            B ...............................

        DE BOLLE            F TORENTJE            A ...............................

        DE TONNE            A DE BOLLE            G ...............................

        DUQKIES PLACE       B SIBERIE             B ...............................

 

AFDELING : 3

 

        REGINA              A AGORA               B ...............................

        NIEUWE STRAAT       A DEN BASSIN          B ...............................

        DE VIERWEG          B DUQKIES PLACE       A ...............................

        DE BOLLE            D DE BOLLE            A ...............................

        PELIKAAN            B DUQKIES PLACE       C ...............................

        DE KABIEN           C RUMBA               B ...............................

 

AFDELING : 4

 

        TORENTJE            B DE BOOMERANG        A ...............................

        KOM-IL-FOO          A DE KABIEN           A ...............................

        SIBERIE             D DE KOEVOET          A ...............................

        DE VOETBALLIST      A ARENA               B ...............................

        DUQKIES PLACE       D DE VOETBALLIST      B ...............................

        BYE   ARENA               D ...............................

 

 

 

                   

Speeldag : 6     TE SPELEN OP DATUM :  12/10/2019

-------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        DE VIERWEG          A ARENA               C ...............................

        PELIKAAN            A DE BOLLE            B ...............................

        DE BOLLE            H AGORA               A ...............................

        DE KABIEN           D DE BOLLE            E ...............................

        DE BOLLE            C RUMBA               A ...............................

        ARENA               A MELROSE             A ...............................

 

AFDELING : 2

 

        TORENTJE            A SIBERIE             B ...............................

        MELROSE             B SIBERIE             C ...............................

        SIBERIE             A DE KABIEN           B ...............................

        DE TONNE            B DUQKIES PLACE       B ...............................

        DE BOLLE            F DE TONNE            A ...............................

        DE BOLLE            G DEN BASSIN          A ...............................

 

AFDELING : 3

 

        DEN BASSIN          B DE KABIEN           C ...............................

        DUQKIES PLACE       A PELIKAAN            B ...............................

        DUQKIES PLACE       C NIEUWE STRAAT       A ...............................

        AGORA               B DE BOLLE            A ...............................

        RUMBA               B DE BOLLE            D ...............................

        REGINA              A DE VIERWEG          B ...............................

 

AFDELING : 4

 

        DE VOETBALLIST      B ARENA               D ...............................

        SIBERIE             D DE VOETBALLIST      A ...............................

        DE BOOMERANG        A DUQKIES PLACE       D ...............................

        DE KABIEN           A TORENTJE            B ...............................

        ARENA               B KOM-IL-FOO          A ...............................

        BYE   DE KOEVOET          A ...............................

 

 

 

                   

Speeldag : 7     TE SPELEN OP DATUM :  19/10/2019

-------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        DE BOLLE            E DE VIERWEG          A ...............................

        RUMBA               A DE KABIEN           D ...............................

        DE BOLLE            B DE BOLLE            H ...............................

        ARENA               C PELIKAAN            A ...............................

        MELROSE             A DE BOLLE            C ...............................

        AGORA               A ARENA               A ...............................

 

AFDELING : 2

 

        DEN BASSIN          A DE BOLLE            F ...............................

        DUQKIES PLACE       B MELROSE             B ...............................

        DE KABIEN           B DE BOLLE            G ...............................

        DE TONNE            A TORENTJE            A ...............................

        SIBERIE             B DE TONNE            B ...............................

        SIBERIE             C SIBERIE             A ...............................

 

AFDELING : 3

 

        PELIKAAN            B REGINA              A ...............................

        NIEUWE STRAAT       A DUQKIES PLACE       A ...............................

        DE BOLLE            A RUMBA               B ...............................

        DE KABIEN           C DUQKIES PLACE       C ...............................

        DE VIERWEG          B AGORA               B ...............................

        DE BOLLE            D DEN BASSIN          B ...............................

 

AFDELING : 4

 

        DUQKIES PLACE       D DE KABIEN           A ...............................

        ARENA               D DE BOOMERANG        A ...............................

        TORENTJE            B ARENA               B ...............................

        KOM-IL-FOO          A SIBERIE             D ...............................

        DE VOETBALLIST      A DE KOEVOET          A ...............................

        BYE   DE VOETBALLIST      B ...............................

 

 

 

                   

Speeldag : 8     TE SPELEN OP DATUM :  26/10/2019

-------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        DE KABIEN           D DE VIERWEG          A ...............................

        RUMBA               A MELROSE             A ...............................

        DE BOLLE            C AGORA               A ...............................

        PELIKAAN            A DE BOLLE            E ...............................

        DE BOLLE            H ARENA               C ...............................

        ARENA               A DE BOLLE            B ...............................

 

AFDELING : 2

 

        SIBERIE             A DUQKIES PLACE       B ...............................

        MELROSE             B SIBERIE             B ...............................

        DE BOLLE            F DE KABIEN           B ...............................

        TORENTJE            A DE TONNE            B ...............................

        DE TONNE            A DEN BASSIN          A ...............................

        DE BOLLE            G SIBERIE             C ...............................

 

AFDELING : 3

 

        REGINA              A NIEUWE STRAAT       A ...............................

        DUQKIES PLACE       C DE BOLLE            D ...............................

        DE VIERWEG          B PELIKAAN            B ...............................

        DUQKIES PLACE       A DE KABIEN           C ...............................

        AGORA               B RUMBA               B ...............................

        DEN BASSIN          B DE BOLLE            A ...............................

 

AFDELING : 4

 

        DE KABIEN           A ARENA               D ...............................

        DE VOETBALLIST      A KOM-IL-FOO          A ...............................

        ARENA               B DUQKIES PLACE       D ...............................

        SIBERIE             D TORENTJE            B ...............................

        DE KOEVOET          A DE VOETBALLIST      B ...............................

        BYE   DE BOOMERANG        A ...............................

 

 

 

                   

Speeldag : 9     TE SPELEN OP DATUM :  9/11/2019

------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        DE BOLLE            B DE BOLLE            C ...............................

        AGORA               A RUMBA               A ...............................

        DE VIERWEG          A PELIKAAN            A ...............................

        MELROSE             A DE KABIEN           D ...............................

        ARENA               C ARENA               A ...............................

        DE BOLLE            E DE BOLLE            H ...............................

 

AFDELING : 2

 

        DE KABIEN           B DE TONNE            A ...............................

        SIBERIE             C DE BOLLE            F ...............................

        DE TONNE            B MELROSE             B ...............................

        SIBERIE             B SIBERIE             A ...............................

        DUQKIES PLACE       B DE BOLLE            G ...............................

        DEN BASSIN          A TORENTJE            A ...............................

 

AFDELING : 3

 

        NIEUWE STRAAT       A DE VIERWEG          B ...............................

        PELIKAAN            B AGORA               B ...............................

        DE BOLLE            A DUQKIES PLACE       C ...............................

        DE KABIEN           C REGINA              A ...............................

        RUMBA               B DEN BASSIN          B ...............................

        DE BOLLE            D DUQKIES PLACE       A ...............................

 

AFDELING : 4

 

        DE VOETBALLIST      B DE BOOMERANG        A ...............................

        ARENA               D ARENA               B ...............................

        DUQKIES PLACE       D SIBERIE             D ...............................

        KOM-IL-FOO          A DE KOEVOET          A ...............................

        TORENTJE            B DE VOETBALLIST      A ...............................

        BYE   DE KABIEN           A ...............................

 

 

 

                   

Speeldag : 10     TE SPELEN OP DATUM :  16/11/2019

--------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        DE BOLLE            H DE VIERWEG          A ...............................

        ARENA               A DE BOLLE            E ...............................

        DE KABIEN           D PELIKAAN            A ...............................

        MELROSE             A AGORA               A ...............................

        DE BOLLE            C ARENA               C ...............................

        RUMBA               A DE BOLLE            B ...............................

 

AFDELING : 2

 

        DE BOLLE            F DUQKIES PLACE       B ...............................

        TORENTJE            A MELROSE             B ...............................

        DE TONNE            A SIBERIE             C ...............................

        DE BOLLE            G SIBERIE             B ...............................

        SIBERIE             A DE TONNE            B ...............................

        DEN BASSIN          A DE KABIEN           B ...............................

 

AFDELING : 3

 

        DUQKIES PLACE       C RUMBA               B ...............................

        REGINA              A DE BOLLE            D ...............................

        DE VIERWEG          B DE KABIEN           C ...............................

        AGORA               B DEN BASSIN          B ...............................

        PELIKAAN            B NIEUWE STRAAT       A ...............................

        DUQKIES PLACE       A DE BOLLE            A ...............................

 

AFDELING : 4

 

        DE KOEVOET          A DE BOOMERANG        A ...............................

        SIBERIE             D ARENA               D ...............................

        DE KABIEN           A DE VOETBALLIST      B ...............................

        KOM-IL-FOO          A TORENTJE            B ...............................

        DE VOETBALLIST      A DUQKIES PLACE       D ...............................

        BYE   ARENA               B ...............................

 

 

 

                   

Speeldag : 11     TE SPELEN OP DATUM :  23/11/2019

--------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        PELIKAAN            A DE BOLLE            H ...............................

        AGORA               A DE KABIEN           D ...............................

        DE BOLLE            B MELROSE             A ...............................

        DE BOLLE            E DE BOLLE            C ...............................

        ARENA               C RUMBA               A ...............................

        DE VIERWEG          A ARENA               A ...............................

 

AFDELING : 2

 

        SIBERIE             B DE BOLLE            F ...............................

        DE KABIEN           B TORENTJE            A ...............................

        DUQKIES PLACE       B DE TONNE            A ...............................

        DE TONNE            B DE BOLLE            G ...............................

        MELROSE             B SIBERIE             A ...............................

        SIBERIE             C DEN BASSIN          A ...............................

 

AFDELING : 3

 

        RUMBA               B DUQKIES PLACE       A ...............................

        DE BOLLE            D DE VIERWEG          B ...............................

        NIEUWE STRAAT       A AGORA               B ...............................

        DE BOLLE            A REGINA              A ...............................

        DE KABIEN           C PELIKAAN            B ...............................

        DEN BASSIN          B DUQKIES PLACE       C ...............................

 

AFDELING : 4

 

        DE BOOMERANG        A DE KABIEN           A ...............................

        ARENA               D DE VOETBALLIST      A ...............................

        DE VOETBALLIST      B ARENA               B ...............................

        TORENTJE            B DE KOEVOET          A ...............................

        DUQKIES PLACE       D KOM-IL-FOO          A ...............................

        BYE   SIBERIE             D ...............................

 

 

                   

Speeldag : 12     TE SPELEN OP DATUM :  30/11/2019

--------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        PELIKAAN            A ARENA               A ...............................

        DE VIERWEG          A DE BOLLE            C ...............................

        DE BOLLE            E RUMBA               A ...............................

        DE KABIEN           D DE BOLLE            H ...............................

        ARENA               C MELROSE             A ...............................

        DE BOLLE            B AGORA               A ...............................

 

AFDELING : 2

 

        SIBERIE             C DE KABIEN           B ...............................

        SIBERIE             B DE TONNE            A ...............................

        DUQKIES PLACE       B DEN BASSIN          A ...............................

        MELROSE             B DE BOLLE            G ...............................

        DE TONNE            B DE BOLLE            F ...............................

        TORENTJE            A SIBERIE             A ...............................

 

AFDELING : 3

 

        DE BOLLE            A DE VIERWEG          B ...............................

        DE BOLLE            D PELIKAAN            B ...............................

        RUMBA               B REGINA              A ...............................

        DEN BASSIN          B DUQKIES PLACE       A ...............................

        AGORA               B DUQKIES PLACE       C ...............................

        DE KABIEN           C NIEUWE STRAAT       A ...............................

 

AFDELING : 4

 

        DE VOETBALLIST      B SIBERIE             D ...............................

        DE KOEVOET          A DE KABIEN           A ...............................

        DUQKIES PLACE       D TORENTJE            B ...............................

        DE BOOMERANG        A ARENA               B ...............................

        ARENA               D KOM-IL-FOO          A ...............................

        BYE   DE VOETBALLIST      A ...............................

 

 

 

                   

Speeldag : 13     TE SPELEN OP DATUM :  7/12/2019

-------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        RUMBA               A DE VIERWEG          A ...............................

        DE BOLLE            C PELIKAAN            A ...............................

        AGORA               A ARENA               C ...............................

        ARENA               A DE BOLLE            H ...............................

        DE BOLLE            B DE KABIEN           D ...............................

        MELROSE             A DE BOLLE            E ...............................

 

AFDELING : 2

 

        DE BOLLE            G SIBERIE             A ...............................

        DE BOLLE            F MELROSE             B ...............................

        DE TONNE            A DE TONNE            B ...............................

        DEN BASSIN          A SIBERIE             B ...............................

        SIBERIE             C TORENTJE            A ...............................

        DE KABIEN           B DUQKIES PLACE       B ...............................

 

AFDELING : 3

 

        REGINA              A DEN BASSIN          B ...............................

        DE VIERWEG          B RUMBA               B ...............................

        DUQKIES PLACE       A DUQKIES PLACE       C ...............................

        PELIKAAN            B DE BOLLE            A ...............................

        DE KABIEN           C AGORA               B ...............................

        NIEUWE STRAAT       A DE BOLLE            D ...............................

 

AFDELING : 4

 

        DUQKIES PLACE       D DE KOEVOET          A ...............................

        DE VOETBALLIST      A DE VOETBALLIST      B ...............................

        TORENTJE            B ARENA               D ...............................

        ARENA               B DE KABIEN           A ...............................

        SIBERIE             D DE BOOMERANG        A ...............................

        BYE   KOM-IL-FOO          A ...............................

 

 

 

                   

Speeldag : 14     TE SPELEN OP DATUM :  21/12/2019

--------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        DE KABIEN           D ARENA               A ...............................

        ARENA               C DE BOLLE            B ...............................

        DE BOLLE            E AGORA               A ...............................

        DE VIERWEG          A MELROSE             A ...............................

        PELIKAAN            A RUMBA               A ...............................

        DE BOLLE            H DE BOLLE            C ...............................

 

AFDELING : 2

 

        MELROSE             B DE TONNE            A ...............................

        SIBERIE             B DE KABIEN           B ...............................

        SIBERIE             A DE BOLLE            F ...............................

        TORENTJE            A DE BOLLE            G ...............................

        DUQKIES PLACE       B SIBERIE             C ...............................

        DE TONNE            B DEN BASSIN          A ...............................

 

AFDELING : 3

 

        DE BOLLE            A NIEUWE STRAAT       A ...............................

        DEN BASSIN          B DE VIERWEG          B ...............................

        DE BOLLE            D DE KABIEN           C ...............................

        RUMBA               B PELIKAAN            B ...............................

        DUQKIES PLACE       C REGINA              A ...............................

        AGORA               B DUQKIES PLACE       A ...............................

 

AFDELING : 4

 

        DE KOEVOET          A ARENA               B ...............................

        DE VOETBALLIST      B KOM-IL-FOO          A ...............................

        DE BOOMERANG        A DE VOETBALLIST      A ...............................

        DE KABIEN           A SIBERIE             D ...............................

        ARENA               D DUQKIES PLACE       D ...............................

        BYE   TORENTJE            B ...............................

 

 

                   

Speeldag : 15     TE SPELEN OP DATUM :  11/01/2020

--------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        MELROSE             A PELIKAAN            A ...............................

        AGORA               A DE VIERWEG          A ...............................

        RUMBA               A DE BOLLE            H ...............................

        DE BOLLE            C ARENA               A ...............................

        DE BOLLE            B DE BOLLE            E ...............................

        ARENA               C DE KABIEN           D ...............................

 

AFDELING : 2

 

        DE TONNE            A SIBERIE             A ...............................

        DE BOLLE            F DE BOLLE            G ...............................

        DE KABIEN           B DE TONNE            B ...............................

        DEN BASSIN          A MELROSE             B ...............................

        SIBERIE             C SIBERIE             B ...............................

        DUQKIES PLACE       B TORENTJE            A ...............................

 

AFDELING : 3

 

        NIEUWE STRAAT       A RUMBA               B ...............................

        DE KABIEN           C DE BOLLE            A ...............................

        DE VIERWEG          B DUQKIES PLACE       C ...............................

        DE BOLLE            D AGORA               B ...............................

        REGINA              A DUQKIES PLACE       A ...............................

        PELIKAAN            B DEN BASSIN          B ...............................

 

AFDELING : 4

 

        SIBERIE             D ARENA               B ...............................

        KOM-IL-FOO          A DE BOOMERANG        A ...............................

        TORENTJE            B DE VOETBALLIST      B ...............................

        DE VOETBALLIST      A DE KABIEN           A ...............................

        ARENA               D DE KOEVOET          A ...............................

        BYE   DUQKIES PLACE       D ...............................

 

 

 

                   

Speeldag : 16     TE SPELEN OP DATUM :  18/01/2020

--------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        DE KABIEN           D DE BOLLE            C ...............................

        DE BOLLE            E ARENA               C ...............................

        DE BOLLE            H MELROSE             A ...............................

        DE VIERWEG          A DE BOLLE            B ...............................

        PELIKAAN            A AGORA               A ...............................

        ARENA               A RUMBA               A ...............................

 

AFDELING : 2

 

        DE BOLLE            G DE TONNE            A ...............................

        MELROSE             B DE KABIEN           B ...............................

        SIBERIE             A DEN BASSIN          A ...............................

        TORENTJE            A DE BOLLE            F ...............................

        SIBERIE             B DUQKIES PLACE       B ...............................

        DE TONNE            B SIBERIE             C ...............................

 

AFDELING : 3

 

        AGORA               B REGINA              A ...............................

        DUQKIES PLACE       C PELIKAAN            B ...............................

        DEN BASSIN          B NIEUWE STRAAT       A ...............................

        DUQKIES PLACE       A DE VIERWEG          B ...............................

        RUMBA               B DE KABIEN           C ...............................

        DE BOLLE            A DE BOLLE            D ...............................

 

AFDELING : 4

 

        DE KABIEN           A KOM-IL-FOO          A ...............................

        DE KOEVOET          A SIBERIE             D ...............................

        DE VOETBALLIST      B DUQKIES PLACE       D ...............................

        ARENA               B DE VOETBALLIST      A ...............................

        DE BOOMERANG        A TORENTJE            B ...............................

        BYE   ARENA               D ...............................

 

 

 

                   

Speeldag : 17     TE SPELEN OP DATUM :  1/02/2020

-------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        MELROSE             A ARENA               A ...............................

        RUMBA               A DE BOLLE            C ...............................

        DE BOLLE            B PELIKAAN            A ...............................

        ARENA               C DE VIERWEG          A ...............................

        AGORA               A DE BOLLE            H ...............................

        DE BOLLE            E DE KABIEN           D ...............................

 

AFDELING : 2

 

        DE TONNE            A DE BOLLE            F ...............................

        SIBERIE             B TORENTJE            A ...............................

        DE KABIEN           B SIBERIE             A ...............................

        DEN BASSIN          A DE BOLLE            G ...............................

        SIBERIE             C MELROSE             B ...............................

        DUQKIES PLACE       B DE TONNE            B ...............................

 

AFDELING : 3

 

        DE VIERWEG          B REGINA              A ...............................

        DE BOLLE            D RUMBA               B ...............................

        DE BOLLE            A AGORA               B ...............................

        PELIKAAN            B DUQKIES PLACE       A ...............................

        NIEUWE STRAAT       A DUQKIES PLACE       C ...............................

        DE KABIEN           C DEN BASSIN          B ...............................

 

AFDELING : 4

 

        KOM-IL-FOO          A ARENA               B ...............................

        DE VOETBALLIST      A SIBERIE             D ...............................

        TORENTJE            B DE KABIEN           A ...............................

        DUQKIES PLACE       D DE BOOMERANG        A ...............................

        ARENA               D DE VOETBALLIST      B ...............................

        BYE   DE KOEVOET          A ...............................

 

 

 

                   

Speeldag : 18     TE SPELEN OP DATUM :  8/02/2020

-------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        DE BOLLE            H DE BOLLE            B ...............................

        PELIKAAN            A ARENA               C ...............................

        DE VIERWEG          A DE BOLLE            E ...............................

        ARENA               A AGORA               A ...............................

        DE KABIEN           D RUMBA               A ...............................

        DE BOLLE            C MELROSE             A ...............................

 

AFDELING : 2

 

        SIBERIE             A SIBERIE             C ...............................

        DE BOLLE            G DE KABIEN           B ...............................

        DE TONNE            B SIBERIE             B ...............................

        TORENTJE            A DE TONNE            A ...............................

        MELROSE             B DUQKIES PLACE       B ...............................

        DE BOLLE            F DEN BASSIN          A ...............................

 

AFDELING : 3

 

        DUQKIES PLACE       C DE KABIEN           C ...............................

        RUMBA               B DE BOLLE            A ...............................

        AGORA               B DE VIERWEG          B ...............................

        REGINA              A PELIKAAN            B ...............................

        DUQKIES PLACE       A NIEUWE STRAAT       A ...............................

        DEN BASSIN          B DE BOLLE            D ...............................

 

AFDELING : 4

 

        DE BOOMERANG        A ARENA               D ...............................

        ARENA               B TORENTJE            B ...............................

        DE KABIEN           A DUQKIES PLACE       D ...............................

        DE KOEVOET          A DE VOETBALLIST      A ...............................

        SIBERIE             D KOM-IL-FOO          A ...............................

        BYE   DE VOETBALLIST      B ...............................

 

 

 

                   

Speeldag : 19     TE SPELEN OP DATUM :  15/02/2020

--------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        MELROSE             A RUMBA               A ...............................

        DE BOLLE            E PELIKAAN            A ...............................

        ARENA               C DE BOLLE            H ...............................

        DE BOLLE            B ARENA               A ...............................

        DE VIERWEG          A DE KABIEN           D ...............................

        AGORA               A DE BOLLE            C ...............................

 

AFDELING : 2

 

        DEN BASSIN          A DE TONNE            A ...............................

        DE TONNE            B TORENTJE            A ...............................

        DUQKIES PLACE       B SIBERIE             A ...............................

        SIBERIE             C DE BOLLE            G ...............................

        SIBERIE             B MELROSE             B ...............................

        DE KABIEN           B DE BOLLE            F ...............................

 

AFDELING : 3

 

        RUMBA               B AGORA               B ...............................

        DE BOLLE            D DUQKIES PLACE       C ...............................

        NIEUWE STRAAT       A REGINA              A ...............................

        DE KABIEN           C DUQKIES PLACE       A ...............................

        PELIKAAN            B DE VIERWEG          B ...............................

        DE BOLLE            A DEN BASSIN          B ...............................

 

AFDELING : 4

 

        ARENA               D DE KABIEN           A ...............................

        DUQKIES PLACE       D ARENA               B ...............................

        TORENTJE            B SIBERIE             D ...............................

        DE VOETBALLIST      B DE KOEVOET          A ...............................

        KOM-IL-FOO          A DE VOETBALLIST      A ...............................

        BYE   DE BOOMERANG        A ...............................

 

 

 

                   

Speeldag : 20     TE SPELEN OP DATUM :  29/02/2020

--------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        DE BOLLE            H DE BOLLE            E ...............................

        DE BOLLE            C DE BOLLE            B ...............................

        ARENA               A ARENA               C ...............................

        PELIKAAN            A DE VIERWEG          A ...............................

        DE KABIEN           D MELROSE             A ...............................

        RUMBA               A AGORA               A ...............................

 

AFDELING : 2

 

        TORENTJE            A DEN BASSIN          A ...............................

        SIBERIE             A SIBERIE             B ...............................

        MELROSE             B DE TONNE            B ...............................

        DE BOLLE            F SIBERIE             C ...............................

        DE BOLLE            G DUQKIES PLACE       B ...............................

        DE TONNE            A DE KABIEN           B ...............................

 

AFDELING : 3

 

        AGORA               B PELIKAAN            B ...............................

        REGINA              A DE KABIEN           C ...............................

        DUQKIES PLACE       C DE BOLLE            A ...............................

        DEN BASSIN          B RUMBA               B ...............................

        DUQKIES PLACE       A DE BOLLE            D ...............................

        DE VIERWEG          B NIEUWE STRAAT       A ...............................

 

AFDELING : 4

 

        DE BOOMERANG        A DE VOETBALLIST      B ...............................

        DE VOETBALLIST      A TORENTJE            B ...............................

        DE KOEVOET          A KOM-IL-FOO          A ...............................

        ARENA               B ARENA               D ...............................

        SIBERIE             D DUQKIES PLACE       D ...............................

        BYE   DE KABIEN           A ...............................

 

 

 

                   

Speeldag : 21     TE SPELEN OP DATUM :  7/03/2020

-------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        AGORA               A MELROSE             A ...............................

        DE BOLLE            B RUMBA               A ...............................

        ARENA               C DE BOLLE            C ...............................

        PELIKAAN            A DE KABIEN           D ...............................

        DE BOLLE            E ARENA               A ...............................

        DE VIERWEG          A DE BOLLE            H ...............................

 

AFDELING : 2

 

        DE TONNE            B SIBERIE             A ...............................

        SIBERIE             B DE BOLLE            G ...............................

        MELROSE             B TORENTJE            A ...............................

        SIBERIE             C DE TONNE            A ...............................

        DE KABIEN           B DEN BASSIN          A ...............................

        DUQKIES PLACE       B DE BOLLE            F ...............................

 

AFDELING : 3

 

        RUMBA               B DUQKIES PLACE       C ...............................

        NIEUWE STRAAT       A PELIKAAN            B ...............................

        DE KABIEN           C DE VIERWEG          B ...............................

        DEN BASSIN          B AGORA               B ...............................

        DE BOLLE            D REGINA              A ...............................

        DE BOLLE            A DUQKIES PLACE       A ...............................

 

AFDELING : 4

 

        DE BOOMERANG        A DE KOEVOET          A ...............................

        TORENTJE            B KOM-IL-FOO          A ...............................

        ARENA               D SIBERIE             D ...............................

        DUQKIES PLACE       D DE VOETBALLIST      A ...............................

        DE VOETBALLIST      B DE KABIEN           A ...............................

        BYE   ARENA               B ...............................

 

 

 

                   

Speeldag : 22     TE SPELEN OP DATUM :  14/03/2020

--------------------------------------------------

 

AFDELING : 1

 

        DE BOLLE            C DE BOLLE            E ...............................

        DE KABIEN           D AGORA               A ...............................

        ARENA               A DE VIERWEG          A ...............................

        MELROSE             A DE BOLLE            B ...............................

        RUMBA               A ARENA               C ...............................

        DE BOLLE            H PELIKAAN            A ...............................

 

AFDELING : 2

 

        SIBERIE             A MELROSE             B ...............................

        DEN BASSIN          A SIBERIE             C ...............................

        TORENTJE            A DE KABIEN           B ...............................

        DE BOLLE            G DE TONNE            B ...............................

        DE TONNE            A DUQKIES PLACE       B ...............................

        DE BOLLE            F SIBERIE             B ...............................

 

AFDELING : 3

 

        DUQKIES PLACE       C DEN BASSIN          B ...............................

        REGINA              A DE BOLLE            A ...............................

        DUQKIES PLACE       A RUMBA               B ...............................

        PELIKAAN            B DE KABIEN           C ...............................

        AGORA               B NIEUWE STRAAT       A ...............................

        DE VIERWEG          B DE BOLLE            D ...............................

 

AFDELING : 4

 

        DE KABIEN           A DE BOOMERANG        A ...............................

        DE VOETBALLIST      A ARENA               D ...............................

        KOM-IL-FOO          A DUQKIES PLACE       D ...............................

        ARENA               B DE VOETBALLIST      B ...............................

        DE KOEVOET          A TORENTJE            B ...............................

        BYE   SIBERIE             D ...............................

 

 

 

 
 Copyright © 2013 by Johan Vanslambrouck